In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Night Club I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Night Club I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Night Club I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Night Club I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Night Club I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Night Club I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Night Club I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Night Club I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Night Club I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Night Club Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Night Club Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Night Club Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Night Club 160 Ученичка в академията- Мелиса. Night Club 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Night Club

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Admin
Изабел


Брой мнения : 80
Join date : 07.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Night Club   Night Club I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:56 am

Night Club Rok-nightclub-las-vegas
Върнете се в началото Go down
https://magictown.bulgarianforum.net
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:10 pm

Доведох Деймън тук. Седнахме на една от масите. Поръчах си нещо силно. Няма проблем, че съм след това на училище. Ще си взема един студен душ и ще се оправя. Огледах се на около. На съседната маса имаше момчета, които ме гледаха. Аз им се усмихнах. Деймън ме погледна.
- Какво не сме гаджета, дори не бих казала и приятели. Остави ме да си гледам момчетата. - казах му и се обърнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:18 pm

- Да всъщност си права. - казах и потърсих с поглед маса с момичета, като естествено преди това си поръчах някакъв алкохол, който не знаех дори и какъв..е какво пък. Погледа ми попадна върху някакви момичета, не бяха много облечени..точно по вкуса ми. Загледах се в тях, Джен ме погледна.
- Какво не сме гаджета, дори не бих казал и приятели. Остави ме да си гледам момичетата. - доволна усмивка се появи на лицето ми. Продължих да ги гледам и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:25 pm

- Боже.. - казах и взех чашата си. Станах от стола и се преместих на друга маса. Знае, че така ме дразни, но защо го прави. Изпих чашата си на екс. Леко ми се замота главата. Скоро не бях пила твърд алкохол. Поръчах си още. Искам да видя дали Деймън ще бъде така "добър" да ме заведе до вкъщи ако случайно се напия (много възможно). Погледах го. Той се любуваше на разсъблечените момичета. Какво му харесва толкова не знам. След като изпих и втората чаша с алкохол..поръчах поредната. И така бях почти пияна..е вси още можех да мисля.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:33 pm

Джен се премести на друга маса, е какво толкова направих. Както каза тя не сме гаджета пък и тя гледаше момчетата, защо аз да не гледам момичетата? Взех си чашата и отидох на нейната маса.
- Добре, какво направих пак? - седнах на стола до нея. На жените не можеше да им се угоди, според тях те могат да правят каквото си поискат, а ако мъж погледне друга жена идва края на света..Макар, че тя дори и не ми беше гадже.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:39 pm

Обърнах се на другата страна. Отпих от чашата си и скръстих краката си.
- Не нищо не си направил. Защо дойде? Защо не отиде при момичетата? - казах му. Отново отпих от чашата си. Трябва след малко да отида до тоалетната да си измия лицето. Ако не спря да пия наистина ще се напия. Въпреки, че не ми се спира. Е ако съм пияна може да не ходя на училище. И то това е много добър вариант.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 1:50 pm

Отпих от чашата си и я оставих на масата.
- Дори и не разбирам защо се сърдиш. Не сме гаджета, сама каза, че не сме и приятели? - погледнах я. Взех чашата си, отпих от нея и тръгнах да я оставям на масата, но "без да искам" разлях алкохола върху дрехите на Джен. Е, почти бях изпил съдържанието на чашата, но..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 2:13 pm

Продължих да пия..е вече съм пияна, за щастие на Деймън. Той изля чашата си с алкохол върху мен. Не съм сигурна дали беше без да иска. В моята чаша имаше малко от алкохола ми. Взех я и я изсипах върху панталоните му. Изсмях се.
- Хубаво е нали? - казах в смеха си. Всъщност ако бях трезвена едва ли щях да се смея. По - скоро да му зашлевя следващия шамар. Толкова бях пияна, че го целунах. Боже едва ли някога отново щях да направя това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 3:01 pm

Тя изсипа алкохола в чашата си върху панталоните ми, а после ме целуна. Явно беше доста пияна, затова реших да се възползвам от това.
- Какво ще кажеш да се прибираме? - погледнах я. Тя стана от стола, до толкова беше пияна, че за малко да падне. Хванах я и я вдигнах на ръце,тръгнахме към стаята й, е..по-точно аз вървях и я носех на ръце.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night Club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Night Club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: