In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Бар "Impulse" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Бар "Impulse" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Бар "Impulse" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Бар "Impulse" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Бар "Impulse" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Бар "Impulse" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Бар "Impulse" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Бар "Impulse" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Бар "Impulse" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Бар "Impulse"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Admin
Изабел


Брой мнения : 80
Join date : 07.09.2011

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:00 am

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://magictown.bulgarianforum.net
Луи Томлинсън
Demon
Demon
Луи Томлинсън


Брой мнения : 2
Join date : 08.07.2012

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeНед Юли 08, 2012 1:49 pm

От скоро бях тук. Не познавах никого. Трябваше да съм сред хора...Не обичах да бъда само..поне не и сега. Дойдох в един бар. По пътя разпитах няколко човека, къде ще ми препоръчат да отиде, и всички ми препоръчваха този бар. Слязох и го огледах. Доста добре изглеждаше..най-вероятно беше скъпо, но какво път..Отидох на бара и седнах точно срещу сервитьорката. Огледах я добре и си поръчах едно мартини. Тя подаде чашата ми, а аз хванах ръката ѝ. Тя се усмихна дяволито и я дръпна към себе си.
Върнете се в началото Go down
Роуз ♥
People
People
Роуз ♥


Брой мнения : 1
Join date : 08.07.2012

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeНед Юли 08, 2012 2:02 pm

Не си падах по такива неща, но приятелката ми ме убеди да отидем в един бар..щяло да бъде забавно, но всъщност предпочитах да остана вкъщи, пред телевизора. Тя ми изкрещя, защото музиката беше прекалено силна, че ще потанцува малко и бързо изчезна от погледа ми. Чудесно, завлича ме в някакво подобие на бар, а след това ме зарязва. Огледах се наоколо..имаше много хора, които пиеха или танцуваха.. Потърсих с поглед свободно място. В края на бара беше единственото свободно място, до някакво момче.
Върнете се в началото Go down
Луи Томлинсън
Demon
Demon
Луи Томлинсън


Брой мнения : 2
Join date : 08.07.2012

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 10:56 am

Бавно пиех напитката. Не можах да отделя поглед от чашата. Всеки път съдържанието ѝ намаляваше все повече и повече. По едно време усетих, че до мен сяда някой. Не исках да се обръщам. Погледнах към сервитьорката и с периферният си поглед видях, че до мен стои момиче. Не можех да я видя добре, но изглеждаше красива. Тя си поръча нещо...не можах да чуя какво беше то, заради силната музика. Аз изпих останалото мартини на екс и извадих пари от джоба си. На една салфетка написах : "Плащам и за момичето". Изправих се и тръгнах към изхода. Е, едвам го намерих, заради многото хора..
Върнете се в началото Go down
Хари Стайлс
Hybrid
Hybrid
Хари Стайлс


Брой мнения : 1
Join date : 08.07.2012

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:22 am

Беше ми скучно и реших да се отбия в един бар наблизо. Е, доста често идвах тук. Обслужването си беше на ниво..сервитьорките бяха секси. Седнах на бара, поръчвайки си обичайното. Огледах помещението, имаше много хора. Сервитьорката ми подаде питието, отпих от него, не откъсвайки поглед от нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am

С поглед потърсих Роуз. Барът беше претъпкан и едвам я намерих. Седеше на бара и беше забила поглед в чашата си.
- Хей, Роуз! - извиках и я хванах за рамото. Най-вероятно тя се беше замислила за нещо, защото подскочи, като я хванах за рамото. До нея имаше празно място. Седнах и си поръчах питие. Роуз не беше в настроение, въпреки, че се опитах да ѝ го повдигна. Е, поне не ми изглеждаше в настроение...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Impulse" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Impulse"   Бар "Impulse" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Impulse"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: