In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Бар "Night"  I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Бар "Night"  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Бар "Night"  Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Бар "Night"  Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Бар "Night"  Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Бар "Night"  160 Ученичка в академията- Мелиса. Бар "Night"  11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Бар "Night"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Admin
Изабел


Брой мнения : 80
Join date : 07.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:57 am

Бар "Night"  Pearl+at+night+bar
Върнете се в началото Go down
https://magictown.bulgarianforum.net
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 5:23 pm

С Робърт отидохме в бара, който беше най-близо до парка, в който бяхме. Имаше много хора, и това не ме учуди, тук нямаше много барове. Седнахме на едни от малкото свободни столове на бара.
- Водка. - казах на бармана. Не смятах да се напивам, иначе щях да започна да върша глупости, както винаги. Не се напивах лесно, но щом изпия няколко чаши обикновено не можех да спра да пия.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:30 pm

Бела си поръча водка...хм аз какво ли да си поръчам. Точно сега не ми се пие твърд алкохол.
- Кола... - казах на бармана. При тези думи Бела се изсмя. Явно очакваше да пия нещо по така...е сгрешила е. А и утре сме на училище. Не искам да съм с махмурлук.
- Е ти учи ли за утре? - обърнах се към Бела. Наистина щях да се учудя ако е. Но не вярвам.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:45 pm

Робърт си поръча кола..просто не сдържах смеха си. Е, поне не се налагаше да го влача до стаята му в случай, че се напие.
- Не, нямах време да уча.. - е, и да имах сигурно нямаше да уча, но това е друг въпрос. Бармана ми подаде чаша с водка, взех я и отпих от нея след което я оставих на бара.
- Та ти учи ли? - казах след малко.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:41 pm

- Малко..все пак искам да имам представа за уроците.. - казах и отпих от колата.
- После къде искаш да отидем, ако искаш да излезеш с мене, разбира се... - попитах я. Може би някой парк или някъде..не ми се стои затворен в стаята си. Или пък където и да е. Нов съм тук и искам да разгледам града..Е всичко е в ръцете на Бела..ако иска съм готов.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:31 pm

Той ме попита къде искам да отидем след това.
- Не знам, където искаш. - отпих от чашата си. В този момент усетих онова усещане, когато наблизо имаше ..кръв. Огледах се наоколо, имаше някакъв човек, който си беше порязал ръката. Не бях пила кръв от доста време, зъбите ми се показаха ей така.
- Господи! - сложих ръка пред устата си.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 10:26 am

Някакъв човек поряза ръката си. Колкото и да опитвам да засищам глада си с храна, никога не мога да се нахраня така както с човешката кръв. Не издържах и забих зъби във врата му. Изпих цялата му кръв, а всички около мен ме гледаха уплашено. Освен Бела...е тя вече знае, че съм вампир.
- Това ще се случи с всеки, който ме издаде. - казах високо, за да ме чуят всички.
- Хайде да тръгваме. - казах на Бела и платих напитките ни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Night Club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: