In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Скалите при морето I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Скалите при морето I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Скалите при морето I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Скалите при морето I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Скалите при морето I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Скалите при морето I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Скалите при морето I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Скалите при морето I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Скалите при морето I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Скалите при морето Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Скалите при морето Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Скалите при морето Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Скалите при морето 160 Ученичка в академията- Мелиса. Скалите при морето 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Скалите при морето

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Admin
Изабел


Брой мнения : 80
Join date : 07.09.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:07 am

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://magictown.bulgarianforum.net
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 9:19 pm

Исках да отида някъде.. някъде където нямаше никого.Реших да отида на скалите при морето.Духаше вятър.. не беше много силен,но пак духаше.Отидох до най-високата скала и се качих на върха и.Седнах на края на скалата така че краката ми да са във въздуха.Седях така няколко минути и гледах морето.После събух обувките и се изправих на пръстите на краката си и разперих ръце настрани.вятърът духаше в лицето ми а косата ми се вееше... Можеше да падна и да се пребия понеже бях накрая,но тогава не ми пукаше за нищо.Просто си представих че съм една свободна птица и ми се искаше да полетя като тях!Искаше ми се и да се хвърля във водата.Посегнах да скоча,но нещо се отказах!Взех си обувките и полека слязох от скалата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 3:09 pm

Исках да остана сама..е естествено ако някой ме помисли за Джен..играта щеше да започне. Влязох на плажа. Слънцето грееше силно...най - омразното ми нещо. Седнах на пясъка (на сянка) и се загледах в морето. Пясъка беше топъл, но не и горещ. Стоях така около 20 мин. Дори не усетих кога слънцето беше ме огряло малко. Веднага станах от мястото на което бях. Преместих се на скалите. Седнах най-отгоре и отново загледах морето. Предизвиках малко облаци...хората на плажа се облякоха защото имаше и вятър. Това е прекрасно време. Както седях покрай мен мина някакво момиче около 15-16 години. Хванах я и изпих кръвта и. След което хвърлих тялото в морето. Извадих една салфетка (винаги си нося) и изтрих кръвта от лицето си. Вече бях сита, въпреки че преди 1 час изпих кръвта на около 4-5 човека.
Върнете се в началото Go down
Кристен Нелсън
Vampire
Vampire
Кристен Нелсън


Брой мнения : 5
Join date : 07.10.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 3:21 pm

Исках да се разходя и да остана за малко сама, тръгнах към морето. Това не беше най-доброто решение, защото беше пълно с хора. Слънцето грееше силно, но изведнъж на небето се появиха облаци и започна да духа силен вятър. Това ми се стори съмнително, но до някъде ми хареса, понеже и аз като повечето вампири мразех слънцето и предпочитах да духа силен вятър или дори да вали дъжд. Насочих се към скалите, където нямаше много хора. Седнах на една скала и се огледах наоколо когато видях едно познато момиче. Тя седеше, малко по-далеч от мен. Отне ми по-малко от няколко секунди да разбера, че това е Джен. Господи, Джен..такива лудории сме правили с нея, че чак ме е срам какви съм ги вършила. Станах от скалата и отидох до нея.
- Джен! - казах изненадано. Все още не можех да повярвам, че я виждам. Бяха минали толкова години от както се видяхме за последен път, че щях да се учудя ако изобщо ме помни.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 3:39 pm

Някакво момиче дойде до мен. Помисли ме за Джен...хм играта започва. Добре знаех живота на двойничката ми. Това трябва да е онова момиче дето са правили глупости...хм как се казваше, а да Кристен.
- Крис. - казах предструвайки се..ставам по-добра вече в преструването. Отидох и я прегърнах. Така..
- Толкова ми липсваше - казах докато се прегръщахме. Някак си не обичах да имам приятели, но явно Джен не е такава.
Върнете се в началото Go down
Кристен Нелсън
Vampire
Vampire
Кристен Нелсън


Брой мнения : 5
Join date : 07.10.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 3:50 pm

Джен ме прегърна, по принцип и двете не бяхме по тези лигави моменти или по-скоро аз.
- И ти ми липсваше. - усмихнах се. Бях толкова развълнувана, не мислех, че някога ще я срещна и то тук.
- Е, разказвай, какво става с теб? - погледнах я и седнах на скалата. В този момент усетих нещо странно, сякаш покрай мен имаше и някой друг вампир. Огледах се наоколо, но наблизо нямаше никого, а чувството беше сякаш вампира седи точно до мен.. Но беше невъзможно Джен да е вампир или поне така мислех.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 2:57 pm

Тя явно усети, че съм вампир..наоколо усещах само нея като вампир..От джоба на дънките си малка епруветка с върбинка. Отворих капачето на епруветката и дадох на Кристен на сила. Тя изпи малко от върбинката и силите и намаляха. Дадох и и останалата върбинка. Прибрах обратно епруветката и започнах да влача Кристен на някъде все пак не може да я оставя така. А и тя е чудесен случай да видя Деймън..след едно обаждане на Джен от телефона на Кристен ще стане наистина интересно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите при морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите при морето   Скалите при морето I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите при морето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Морето....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Морето и скалите-
Идете на: