In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята на Нели I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята на Нели I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята на Нели I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята на Нели I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята на Нели I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята на Нели Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята на Нели Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята на Нели Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята на Нели 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята на Нели 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята на Нели

Go down 
АвторСъобщение
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Стаята на Нели Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Нели   Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:57 pm

Спалня

Баня

Кухня

Давам ги с линкове защото картинките са много големи!


Последната промяна е направена от Нели на Пон Сеп 12, 2011 9:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Стаята на Нели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Нели   Стаята на Нели I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:51 pm

Влязох в стаята си и пуснах кучето.Пуснах ваната и влязох да се изкъпя.Вързах косата си и се потопих... Забравих вратата на банята леко открехната и DJ влезе при мен.Скочи във ваната и на всякъде се разхвърча пяна!
- Ха ха.. - засмях се аз и го погалих.
- И ти ли искаш да се къпеш бе сладур? -го попитах.
- Брррр... тук си е стоденичко!А?Аз да се къпя?Не!Просто искам да съм при теб.. - отговори моето куче.аз се засмях и с усмивка казах:
- Миличкия ми!ако ти е студено излез.. - пак го погалих.
- Ааа да излизам!! - и кучето ми се уви в хавлиите само.
- Браво на теб!Хубаво да можеш да говориш със животни...
Върнете се в началото Go down
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Стаята на Нели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Нели   Стаята на Нели I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:10 pm

Бях много уморена и нямаше какво да правя..Очите ми се затваряха и не спирах да се прозявам... Отидох до банята да си измия зъбите.Отворих шкафа и извадих четката и пастата за зъби.Беше останала съвсем малко паста и я сложих на четката а тубичката я хвърлих в кошчето.След 3 минути си си бях измила вече зъбите.Измих и четката,а после я сложих право в шкафа.Измих си ръцете и лицето.После загасих лампата в банята и излязох от нея.Изкарах изпод възглавницата нощничката ми и се преоблякох с нея.Дрехите с които бях ги хвърлих на пода.Загасих лампите,вързах косата си на кок,завих се и легнах.Кучето ми се вмъкна из завивките и легна до мен.След минута,две бях заспала.
Върнете се в началото Go down
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Стаята на Нели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Нели   Стаята на Нели I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 12:21 pm

Събудих се.Кучето ми все още спеше.Протегнах се и си полежах няколко минути в леглото.
Станах и избутах DJ на земята за да оправя леглото.Оправих го и отидох в банята за да си измия зъбите.
- Пфф... вярно!Снощи изхабих пастата!Еми днес ще мина без паста за зъби.. - казах аз докато не се сетих че имам още 2 тубички.
- ама че съм заспала.Имам паста! - отворих шкафа под мивката и извадих друга паста за зъби.Измих си зъбите след което измих и очите за да се разсъня.Пуснах си косата от кока и я сресах,после я вързах на опашка.Излязох за малко от банята.
- Хайде ставай!Време е за баня! - казах на кучето и се засмях.То се събуди и послушно се намести във ваната.аз махнах нощницата и сложих бледо розов потник и новите къси панталонки.Пуснах водата във ваната,взех шампоан за кучета и гъба.Почнах да къпя кучето,а то се опитваше да излезе защото водата му беше студена.Изкъпах го набързо.Ииии..
- Браво на тебе! - казах с намръщена физиономия докато излизахме от банята - кучето чисто а аз със скъсан потник и цялата в пяна!Сложих друг потник и махнах пяната с хавлия.Извадих МР4,сложих слушалките и послушах музика!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Нели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Нели   Стаята на Нели I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Нели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Джейни
» Стаята на Изи
» Стаята по съмоосъзнаване
» Стаята на Джен
» Стаята на Натали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Стаите на учениците-
Идете на: