In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Jessica Smith  I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Jessica Smith  I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Jessica Smith  I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Jessica Smith  I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Jessica Smith  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Jessica Smith  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Jessica Smith  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Jessica Smith  I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Jessica Smith  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Jessica Smith  Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Jessica Smith  Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Jessica Smith  Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Jessica Smith  160 Ученичка в академията- Мелиса. Jessica Smith  11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Jessica Smith

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Jessica Smith
Vampire
Vampire
Jessica Smith


Брой мнения : 2
Join date : 13.09.2011

Jessica Smith  Empty
ПисанеЗаглавие: Jessica Smith    Jessica Smith  I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:34 pm

Jessica Smith  Taylor-momsen-garter-girl
Taylor Momsen

1.Име: Джесика Роузмари Смит
- прякори: Джес, Джей, Блонди.
2.Години:17 / 259
3.Зодия: Овен
4.Вид: Вампир
5.Дарби: Сънища, Убиване с поглед, Контролира земята.

5.Външен вид: Имам руса коса, която стига някъде до средата на гърба ми и много бързо расте, но аз често я подстригвам. Попринцип косата ми е чуплива и аз обичам да си я оставям така. Понякога я връзвам високо, но я предпочитам спусната, защото ми отива повече.
Очите ми са тъмно и светло сини, според светлината. Подчертават русата ми коса. Винаги съм усмихната, дори когато ми е тъжно. Много рядко ми излизат лунички и когато стане, бързо изчезват.
На осемнадесет години съм средно висока. Гримирам се с тъмни цветове, защото си падам повечче по тях. Рядко нося поли, но все пак можете да ме видите с такива.
6.Характер: Силно добра в лъжите. Така биха ме описали всички, а аз лично не се мисля за такава. Аз съм просто едно чувствително и крехко момиче, което лесно може да бъде наранено, дори от човек.
Мразя да съм у дома, предпочитам да съм някъде навън. Не мога да спя много, просто не ми е вродено, още откакто съм била малка. Обичам да си пея песнички по всяко време на денонощието. Честно да си призная, мисля, че съм самовлюбена. Винаги казвам, че изглеждам супер и при най-малко усложнение вися пред огледалото по половин час.
Обичам да се смея и да карам другите хора да се смеят. Потайна съм. Не обичам да признавам каква съм, но има и случаи, в които се налага. Мразя, когато всички ме намразват, заради това което съм, а аз лично не бих им сторила нищо, но не мога да сторя нищо по въпроса.
7.Биография: Хм. Родена съм... Май беше в Италия. Майка ми почина при раждането и татко ми ме намрази, затова ме даде в друго семейство, където се държаха с мен по най-ужасния начин, който можеха. След като издържах някак си около десет години, избягах. Станах бездомница и продължавах да съм такава, поне четири години. Една мила жена ме приюти. Когато навърших двадесети и една години, все още живеех при нея. Тогава, съпругът й запръв път се прибра. Тя се опита да ме предпази от него, но той ме ухапа. След това ми даде от неговата кръв. После се събудих в леглото си там. Мислех, че е било сън, но се оказа, че той ме е убил и ме е превърнал в такава като него. Научи ме да ловувам, но аз предпочитах да се храня само с животинска кръв. Една вечер го нападнах. Той бе по-силен, но някак си го надвих и той завърши мъртъв. Гордеех се със себе си и заминах за Америка. Така след много години лутане, се озовах тук.
8.Талисман: Красиво колие, което ме предпазва от слънцето.
9.Допълнителна информация:
- Обожава червения цвят.
- Харесва животните, нищо, че се храни от тях.
- Пада си по големите къщи.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Jessica Smith  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jessica Smith    Jessica Smith  I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:50 pm

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
 
Jessica Smith
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Създай си герой-
Идете на: