In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Гората с малката рекичка Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Гората с малката рекичка Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Гората с малката рекичка Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Гората с малката рекичка 160 Ученичка в академията- Мелиса. Гората с малката рекичка 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Гората с малката рекичка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:24 pm

Гората с малката рекичка Carevo.gora
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 12:35 pm

С Джен се разхождахме и се озовахме в някаква гора. Преди не бях ходил там, но какво пък. Влязохме навътре в гората. Наоколо нямаше никого, седнах под едно дърво и погледнах към Джен.
- Ти трябва да си Джен. - чу се така дразнещият глас на Катрин. Огледах се наоколо, Катрин стоеше до едно дърво. Винаги идваше в най-"подходящия" момент. Това, че беше по-силна от мен не ми пречеше да й изтръгна сърцето, например..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 12:45 pm

След като казах това Деймън погледна ядосано.
- Деймън каза ли колко добре си прекарвахме заедно - погледах към Джен..имам доста да си отмъщавам. И заради Деймън Джен ще пострада. Отидох до Джен. Хванах я за ръката и я стиснах силно.
- Перфектен начин да докажеш любовта си към нея... - казах му. Започнах да я дърпам. Темпото на вървене ставаше все по - бързо и по - бързо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 1:43 pm

Катрин започна да дърпа Джен на някъде. С бърза скорост стигнах до Катрин и я бутнах на страни. Притиснах я към едно дърво.
- Какво ще кажеш да ти изтръгна сърцето? Забавно, а? - казах напълно забравяйки, че Джен също е там.
- Тръгвай си, аз ще се оправя. - обърнах се към Джен, която гледаше объркано.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 1:50 pm

- Не остани.. - казах и се засмях. Знам, че Деймън не би ми направил нищо. Беше ме притиснал до едно дърво. Целунах го, за да издразня Джен...Тя погледна на другата страна. Изсмях се. Деймън гледаше така, че ще ме убие..е едва ли бил посмял. Все пак доста добре си прекарвахме преди..освен ако не е забравил покрай тази Джен..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:36 am

Катрин...целуна Деймън. Аз се обърнах на другата страна. Все пак нито ми е гадже, предполагам само приятел.
- Виж Катрин ако мислиш, че се дразня..грешиш. Деймън ми е само приятел. - казах и. Седнах до една дърво. Не послушах Деймън..няма да си тръгна от тук. Не и сама. Катрин дойде до мен и ме хвана, така че да не мърдам. Извади от джоба си..гъби..о не..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:43 am

Катрин отиде до Джен и я хвана така, че да не мърда. От джоба си извади.. гъби? Беше споменала за някаква алергия, сигурно беше към гъби.
- Гъби? Стига, Кат, само това ми можеш? - с бърза скорост отидох до нея и я бутнах на земята, като я бях хванал така, че да не мърда. На земята имаше един кол, взех го.
- И последните ти думи са...?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:47 am

Деймън бутна Катрин. Взе един кол. Тя не каза нищо. Тръгна да го забива в ръката и. Аз ще изпречих и той прободе ръката ми. Катрин избяга. Леле не знаех, че боли толкова. И то с дървен кол. Седнах на тревата държейки кола..опитвах се да го извадя, но не успях. От къде ли беше разбрала за алергията ми към гъбите...имам чувството, че ги беше напоила с него предишния път..ако бяха обикновени гъби само щяха да ми излязат пъпки, от които доста сърби.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:59 am

Тръгнах да забия кола в ръката на Катрин, но Джен се изпречи и прободох ръката й. Тя седна на тревата и опита да извади кола. Отидох до нея и извадих кола от ръката й, хвърлих го на тревата. Раната й заздравя много бързо.
- Добре ли си? - погледнах я. Как Катрин беше разбрала за алергията й, сигурно я е следила.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 10:14 am

- Ми не много добре... - казах му. Раната ми заздравя бързо. Усмихнах се на Деймън.
- Е дължа ти много... - казах и се приближих. Целунах го. Всъщност да заради него паднах и си ударих крака, но той ми помагаше да ходя..вече втори път ме спасява от Катрин...дължа му наистина много. Е дано само с целувчици да мине.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:07 pm

Джен ме целуна, разбира се отвърнах на целувката й. В този момент телефона ми звънна. Вдигнах, беше Катин. Каза, че при нея е "някакво русокосо момиче"..роднина на Джен. Сигурно беше сестра й. Преди да кажа нещо Катрин затвори телефона, а Джен ме гледаше странно. Обадих се на Катрин. Е, не, че ми пукаше за момичето, но тя правеше това, за да отмъсти на Джен.
- Какво искаш? - казах на кучката, когато вдигна телефона. Каза, че иска мен..или Джен.
- И по-точно..? - казах. Тя каза, че иска да зарежа Джен и отново да съм с нея..Та аз дори и не ходех с Джен, но това е друг въпрос..
- Къде си? - питах я. Явно нямаше да ми каже..
- Ами..може да поговорим.. - казах й. За щастие Катрин не е много умра и ми каза, че е в парк "Forest", знаех точно къде е. Затворих телефона, докато Джен ме гледаше странно.
- Дълга история..стой тук. - тръгнах към парка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората с малката рекичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с малката рекичка   Гората с малката рекичка I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората с малката рекичка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото в гората
» Гората с конете
» Реката в гората
» Гората с поляната
» Гората с хубавата гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Покрайнините :: Горите и поляните-
Идете на: