In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Езерото в гората I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Езерото в гората I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Езерото в гората I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Езерото в гората I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Езерото в гората I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Езерото в гората I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Езерото в гората I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Езерото в гората I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Езерото в гората Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Езерото в гората Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Езерото в гората Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Езерото в гората 160 Ученичка в академията- Мелиса. Езерото в гората 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Езерото в гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:43 pm

Езерото в гората 456531371_599a6f069f
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 3:41 pm

След обаждането на Джен позвънях на Катрин, тя разбира се отново определи среща. Тръгнах към гората, където тя ми каза да отида или ще убие момичето..Кристен ли се казваше.. Това име ми беше познато, все едно. Не, че ме интересуваше дали Катрин ще я убие, просто исках да разбера какво иска от мен. Седнах търпеливо на тревата, близо до езерото и я зачаках.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 3:55 pm

Отидох в гората. Деймън беше там.
- Брей, брей ти дойде. Но не се и изненадвам. - казах и отидох до него.
- Всъщност не вярвах, но все пак още не можеш да ме забравиш. - казах самодоволно.
- Е да пропуснем тази част...знам, че искаш да разбереш защо те извиках...таа едва малка размяна. Кристен за теб..Съгласен? - обърнах се към Деймън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 4:02 pm

Катрин дойде и седна при мен. Както обикновено започна да се залъгва, че не мога да я забравя. Тя каза какво иска..всъщност не очаквах да е нещо такова, щом тя каза това не можех да сдържа смеха си.
- А защо мислиш, че тази ме интересува? - Покрай Джен бях станал добродетел, трябваше да спра.
- Какво имаш в предвид под "мен"? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 5:10 pm

Безразличието на Деймън към мен...хм доста мразя така.
- Какво имам предвид...искам да сме както преди.. - казах. За малко да не се разплача. Просто след всички дни в които сме се виждали той винаги ме отбягва или просто с едържи студено с мен. Той се обърна си направи няколко крачки напред. Аз седнах и заплаках. Дори силно казано заплаках.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 5:25 pm

Катрин каза, че иска да сме както преди, дори и не разбрах смисъла на това изречение. Станах от тревата, обърнах се и заправих няколко крачки напред, докато Катрин не заплака. Спрях се, останах на същото място без да мърдам.
- Какво искаш да кажеш под "както преди"? Аз, ти и Стефан? - обърнах се към нея.
- Аз и ти. - заяви тя с тих глас, като продължаваше да плаче тихо и почти незабележимо. Отначало реших, че отново е някоя от нейните шегички, но от мислите й разбрах, че е искрена. Обичах да гледам как някоя жена плаче особено ако е заради мен, това ме изпълваше с такава енергия.. но тогава усетих нещо различно. Никога до сега не бях виждал Катрин да плаче и не мислех, че някога ще го видя. Приближих се към нея и я целунах, не знам какво ми стана.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Реката в гората
» Гората с поляната
» Гората с конете
» Гората с малката рекичка
» Гората с хубавата гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Покрайнините :: Горите и поляните-
Идете на: