In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Кафе "Express" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Кафе "Express" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Кафе "Express" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Кафе "Express" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Кафе "Express" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Кафе "Express" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Кафе "Express" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Кафе "Express" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Кафе "Express" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Кафе "Express" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Кафе "Express" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Кафе "Express" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Кафе "Express" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Кафе "Express"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:08 pm

Кафе "Express" Panorama_Cafe
Върнете се в началото Go down
Вероника
People
People
Вероника


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:45 pm

Реших да изляза малко.Оставих кучето в стаята си и дойдох в едно кафене.влязох и седнах на една маса.Сервитьорката се бавеше адски много.Накрая я извиках.
- Ъъ.. извинете!Може ли? - тя даже не се и обърна.
- Хей.. сервитьорката.. може ли? - отново попитах и си помислих "Тази май е глуха!" .После отидох до нея и я дръпнах.
- Хей отдавна чакам и ви повиках няколко пъти!Ще ме обслужите ли или да си тръгвам? - тя ме пита какво ще поръчам със нагла усмивка сякаш туко що съм дошла и сякаш нищо не съм и казала!
- Не.. вече нищо не искам! - и си тръгнах
- Леле що за обслужване!? - си казах докато излизах
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:00 pm

След това в парка отидох в някакво кафене. Седнах на една от масите и зачаках сервитьорката. Тя няколко пъти ме подмина, накрая се ядосах.
- Аз да не съм невидим? - викнах. Тя ме пита "с какво може да помогне".
- Ами няма да е зле да ми донесеш едно кафе..и по-бързо. - казах без да я поглеждам. След няколко минути тя ми донесе кафето, отпих от него и огледах хората в кафенето. Това ме подсети, че не бях пил кръв от няколко дни..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:05 pm

Проследих Деймън до някакво кафене. Сервитьорката го подмина няколко пъти. Е, разбира се той най-накрая се ядоса. Влязох в кафенето. Огледах се наоколо. Отидох до тоалетната и измих кръвта от дрехите си. Е не се изчисти добре, но поне не се набива на очи толкова много. Леко отидох зад Деймън. Сложих ръце на очите му.
- Изненада! - извиках силно. Не ме интересува, че всички ме гледат.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:15 pm

Някой сложи ръце пред очите ми и извика едно дразнещо и силно "изненада!". Станах от стола си. Това определено беше Катрин, имаше кръв по дрехите.
- Ти не беше ли умряла? - изгледах я странно. Как беше възможно..да не би да е безсмъртна? Е, разбира се всички вампири са, но не познавам вампир, който да не е умрял от кол в сърцето. Това е втория път, в който я мисля за мъртва..е, с разликата, че сега аз я убих..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:19 pm

- За твое нещастие - не! - изсмях се. Седнах на един от столовете на масата на Деймън. Извиках на сервитьорката, че искам една водка. Тя ме изгледа сякаш казваше "гледай си работата"...с вампирска скорост отидох там и забих зъбите си във врата и. Почти изпих кръвта и..все пак кой ще ми сипе водката..
- Е Деймън липсвах ли ти през тези векове? - попитах го. Цялото кафене ме изгледа странно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:32 pm

Катрин седна на един от столовете на масата ми и си поръча водка. Сервитьорката отказа да й я донесе, затова Катрин почти изпи кръвта й. Тя ме пита дали ми е липсвала през тези векове. Отново седнах на стола си.
- Честно ли? - тя кимна.
- Не. - казах съвсем спокойно и отпих от кафето си. Е, липсваше ми.. в началото.
- Та как се върна към живот? - казах след няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:35 pm

- Не?!? Моля?!? - извиках. Взех кафето му, което взе още пареше и го изсипах в лицето му. Аз се мъчех да го намеря, а той...ох какво да говоря. Станах от стола и тръгнах към изхода. Обърнах се и вкамених всички без Деймън..още се чудя защо постъпва така...аз го обичам..той ми обръща гръб. Еее ще си плати.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:43 pm

Катрин се развика и изсипа горещото ми кафе в лицето ми. Тя вкамени всички в кафенето, без мен разбира се и тръгна към изхода. Избърсах лицето си с ръка, това кафе пареше.
- А ти какво очакваш? Толкова векове те мислех да мъртва, а ти си си живяла живота! - викнах. Как можех да съм такъв глупак да мисля, че някога ме е обичала.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 6:09 pm

- Всъщност през тези векове се надявах да те намеря, но явно ти си си бил с други момичета...е оставям те..живей си живота с твоята Джен! - извиках и тръгнах да излизам. Вратата заяде, опитах отново същото.
- Оф... - казах и седнах на пода. Идеше ми да строша вратата, но се въздържах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 6:23 pm

Катрин каза, че се е опитвала да ме намери през тези векове. За малко да й повярвам.
- Да бе..сякаш ти не си била с други мъже през това време. - казах безразлично. Не знам защо тя смяташе, че съм с Джен, бяхме просто..приятели или може би по-скоро познати, между, които от време на време има някоя друга целувка..
- Та как така си искала да намериш мен, а не Стефан? Не,не..чакай ще позная..отново си искала и двама ни? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 9:44 pm

- Да признавам, че в началото исках и двамата. - усмихнах се доволно.
-Но с теб прекарах много повече време, от колкото със Стефан. - казах
му. Всъщност не се бях сещала за Стефан от...половин век или дори
повече.
- Е Деймън..значи нямаш чувства към мен...така ли? - обърнах се към него. Значи всичко, което се случи е нищо за него..хм..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 9:55 pm

След последните й думи настъпи мълчание. Не бях сигурен в това..преди няколко века бях готов да умра за нея, и го направих.. Не знаех какво да кажа, а всъщност не бях длъжен да отговарям на въпроса й. Но как мога да имам чувства към някого, когото не съм виждал няколко века?
- Нямам. - казах студено. Не бях особено сигурен в думите си, но какво трябваше да кажа?!
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 10:18 am

- Хм... - казах силно.
- Добре тогава. Приятен живот..с Джен. - казах и станах от пода. Отидох до хладилника и си взех една студена кола. Върнах се при Деймън и останалите. Оставих колата на една от масите и разбих вратата. Върнах се и си взех колата. Не казах нищо. Дори не го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 10:45 am

След като казах това Катрин ми "пожела" приятен живот с Джен, взе си една кола, а след това разби вратата. Станах от стола си и излязох от кафенето, Катрин беше пред него.
- Не знам защо мислиш, че съм с Джен. - погледнах я, а тя премести погледа си от мен. Явно ми се сърдеше..е, нямаше да остане дълго сърдита.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 10:52 am

Вече наистина му се сърдя. Той излезе при мен. Аз не го погледнах. Изпих колата си и счупих шишето в асфалта. Наоколо хората ме погледнаха странно. Не ме интересуваха те. Влязох и си взех едно студено шише с вода. Излязох при Деймън.
- Защо си още тук? Отивай при Джен..тя те чака. - казах му без да го поглеждам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 12:34 pm

Катрин изпи колата и счупи бутилката в асфалта. Отново влезе в кафенето и си взе вода, върна се при мен.
- Съмнявам се. - погледнах я. След малко..не знам какво ми стана, дръпнах я към себе си и я целунах, след това отново я избутах на мястото й, докато тя ме гледаше странно.
- Какво? - казах сякаш нищо не се беше случило.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 12:56 pm

- Не нищо..май се припозна с Джен.. - казах му. Седнах на асфалта и се загледах в минаващите хора и коли. Погледнах Деймън.
- Защо ме целуна..мислех, че не искаш въобще да ме доближаваш. - казах му. Всъщност се изненадвам, че ме целуна..и то много се изненадах. Е напоследък не знам какво му става.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 10:24 am

Тя ме пита защо съм я целунал, аз самия също не знаех защо, просто исках да я целуна и го направих.
- Е твърде много мислиш..- седнах малко по-далеч от нея. Тя ме гледаше странно, а аз опитвах да избегна погледа й. Вдигнах глава и се загледах в небето, което изглеждаше сякаш всеки момент ще завали. Щом си помислих това леки капчици започнаха да се сипят от небето, но това не ми пречеше, напротив, ще ми се да можех да
усиля дъжда. Преместих погледа си върху Катрин, която изглеждаше разсеяна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Express"   Кафе "Express" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе "Express"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафе "Every day"
» Кафе "Ordinary"
» Кафе "Sweet"
» Кафе "Great Time"
» Кафе "Luxury And Pleasure"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: