In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Кафе "Every day" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Кафе "Every day" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Кафе "Every day" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Кафе "Every day" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Кафе "Every day" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Кафе "Every day" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Кафе "Every day" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Кафе "Every day" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Кафе "Every day"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:09 pm

Кафе "Every day" Amenities_cafe
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:26 pm

Първо минахме през кабинета ми да оставя нещата си и след това заведох Бела в едно кафене близо до Академията. Седнахме на една от масите до прозореца. Сервитьорката дойде и зачака да й кажем поръчката си.
- Едно капучино - казах. Бела също си поръча нещо което не чух но не ме и интересуваше.
- Бела, сигурно знаеш че ако.. Майка ти е сестрата на моята майка сме.. Братовчедки. И въпреки че съм директорка на Академията съм само една година по-голяма от теб така че не искам да ме гледаш като много по-възрастна учителка. Дейзи, не беше ли.. - спрях за миг за да си спомня.
- А, да директорка на един приют в Париж? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 3:54 pm

Виктория ме заведе в някакво кафене, което беше близо до академията. Поръчах си кафе. След няколко минути ми донесоха кафето, отпих от него и се обърнах към Виктория. Тя ми беше учителка и братовчедка..кой знае какво още. Тя ме попита за майка ми, не обичах да говоря за родителите си.
- Да.. - въздъхнах и отпих от кафето си, гледайки през прозореца. Имах чувството, че всеки момент ще завали дъжд.


Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:46 pm

Влязох в някакво кафене и огледах хората в него. Спрях се на две блондинки. Отидох до масата им.
- Свободно ли е? - не изчаках отговор а направо се настаних на един от столовете около масата, самодоволна усмивка се появи на лицето ми. Май това, че седнах при тях не им хареса особено, затова впуснах чара си в действие и се обърнах към едната.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:51 pm

- Мисля че останалите маси са празни, би било добре да се преместиш. Обсъждаме нещо важно - озъбих се. Много мразех такива нахалници. Той ме гледаше и имах чувството че дори не слушаше какво му говоря. Взех чашата с вода която се намираше до мен и му я изсипах в лицето за да се съвземе.
- Мисля че казах нещо - изгледах го строго. Ако се появеше някой такъв в часовете ми.. Кой знае какво щях да направя. Обърнах се отново към Бела и започнах отново да говоря, сякаш този.. Този.. Глупак не беше тук и дори не беше идвал.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:05 pm

Тя изсипа вода в лицето ми и продължи да говори с другото момиче, сякаш мен ме нямаше. Приближих се към нея.
- Не те съветвам да го правиш отново. - изгледах я със сериозния си поглед.
- Та не се запознахме.. Деймън Салваторе, приятно ми е. - казах след около минута, доволна усмивка се появи на лицето ми, като не отмествах поглед от тази, изляла вода в лицето ми. Сервитьорката дойде до масата, огледах я.
- Кафе. - казах.

Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:10 pm

Нямаше нужда да се представям но ако това беше единствения начин да си тръгне..
- Виктория Даймънд, не ми е приятно - изгледах го с раздразнение и отпих от капучиното си. Продължих да си говоря с Бела когато накрая ми писна този да е над главата ми.
- Няма ли да се махаш най сетне?! - викнах ставайки от масата, за щастие не ме чу цялото кафене.
- Никой не те е канил, досадник такъв! - отново му викнах. Това "досадник" беше изключително мило, пред нещата които исках да му извикам в лицето. Може да бях всякаква, но нямах намерение да стоя и да гледам как някакъв си глупак слуша как обсъждам личния си живот.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:18 pm

- Не, не смятам да си тръгвам скоро. - усмихнах се подло и отпих от кафето си, докато и двете ме гледаха злобно. Станах от стола и се приближих към Виктория.
- Та госпожице Даймънд, мога ли да направя нещо с, което да Ви стане по-приятно? - усмихнах се. Никоя жена до сега не ме беше наричала "досадник", рано или късно тази Виктория щеше да съжалява за думите си, определено щеше да съжалява.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:24 pm

- Разбира се че можете господине.. Не ви помня фамилията - седнах отново на мястото си.
- Ставате от стола, плащате си кафето и с бърза крачка се умитате от тук, господине НеВиПомняФамилията - казах доста иронично.
- Също, понеже сте ми страшно симпатичен, тоест антипатичен ще ви уведомя че точно отсреща има едно много по-хубаво кафене от това. Там ще намерите това което търсите, сигурна съм - докато казвах това, се бях приближила много, страшно много близо до лицето му но в последния момент се отдръпнах с лека усмивка на лицето.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:32 pm

- Не, предпочитам да остана тук. - заявих и отпих от кафето.
- Та къде искаш да се видим после? У нас или у вас? - усмихнах се доволно. Исках да я издразня, но да си призная не бих отказал. Макар да беше леко злобна, беше много секси.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:47 pm

Дойдох в едно от заведенията. Нямаше почти никого само..ъм сестра ми и учителката по история..и някакъв тип с тях. Явно не се разбираха особено...типът беше мокър..и май вината беше на учителката. Приближих се към тях.
- Здравейте. - казах и се усмихнах. Мъжът ме огледа от глава до пети..от всичко най - мразя това. някой да ме оглежда цялата. Седнах на съседната маса и отворих учебниците по история. Доста интересни статии има...
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:56 am

- Тогава си тръгвам аз - заявих, като на последните му думи не обърнах абсолютно никакво внимание. Докато ставах от стола Джен дойде и седна на съседната маса, разглеждайки книгата по История. Да си призная това ми хареса. Поне някой беше наистина заинтересуван от часа ми. Оставих някакви пари на масата за сметката и на тръгване нарочно минах през масата на която седеше Джен.
- После мини през кабинета ми, трябва да поговорим - казах така че да ме чуе само тя и се отдалечих. Трябваше да поговоря и с нея по темата - Братовчедки. Тръгнах към Академията, все още имах много работа.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 9:21 am

В кафенето влезе някакво момиче, изглеждаше като Катрин, говореше като нея. Тя седна на една от масите и отвори някакъв учебник - скука.. След като Виктория си тръгна се приближих към масата на момичето.
- Катрин? - казах. Беше невъзможно да е Катрин, та тя беше изгоряла в онази църква преди векове. Тогава защо това момиче приличаше толкова много на нея.. Но защо си задавах тези въпроси, изобщо не ми пукаше, вече не бях обсебен от Катрин.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 9:53 am

Типът, който беше на масата на Виктория и сестра ми ме нарече Катрин...
- Моля? - отлепих очи от учебника и погледнах странно..Катрин? Може би ме бърка с някой..поне аз така мисля. Отпих от колата, която бях си взела по рано от едно заведение. Погледнах към мъжа, който ме нарече така...Затворих учебника си и станах. Прибрах го в чантата си.
- Аз трябва да тръгвам. - казах му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе "Every day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Every day"   Кафе "Every day" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе "Every day"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафе "Ordinary"
» Кафе "Express"
» Кафе "Sweet"
» Кафе "Great Time"
» Кафе "Luxury And Pleasure"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: