In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Кафе "Coffee Time" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Кафе "Coffee Time" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Кафе "Coffee Time" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Кафе "Coffee Time" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Кафе "Coffee Time" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Кафе "Coffee Time"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:12 pm

Кафе "Coffee Time" Cafe_dinner
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:10 pm

С Бела дойдохме в едно от кафетата, които бяха близо до училището. Е не е от най - луксозните и хубави, но пак става за почивка. Огледах масите. Отидохме до една и седнахме. Поръчах си някаква безалкохолна напитка. Всъщност бях доста жаден. Бела също си поръча нещо безалкохолно. Изпих го бързо. Поръчах си още от същото. След малко сервитьорката го донесе. Без да исках бутнах чашата и напитката се разля върху дрехите на Бела.
- Опааа.. - казах невинно.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:19 pm

Робърт бутна чашата си и напитката му се изля върху дрехите ми. След като каза едно невинно "Опааа.." ми идеше да му излея нещо в лицето. Все нещо бях научила от Виктория.
- Ъх! - изсъсках и погледнах към дрехите си. Цялата ми тениска беше мокра, част от дънките също. Станах от мястото си, трябваше да се преоблека.
- Ъъ.. трябва да се преоблека. - казах и тръгнах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:24 pm

Платих сметката..предполагам тя нямаше да го направи. Взех чантата си и я догоних.
- Съжалявам. - казах, така че да му чуе..надявам се да не се сърди..много. Е все пак не го направих нарочно. И се учудвам, че не изля нещо в лицето ми. Е и така да беше трябваше да го изтърпя..все пак аз разсипах напитката върху дрехите и...лицето лесно ще се измие. С всички тези мисли без да искам я спънах и за малко да не падне. Разбира се аз я хванах.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:36 pm

Първо ми разля напитката си върху дрехите ми, след това ме спъна..е, хвана ме но това беше друг въпрос. Бързо се отдръпнах от него. А, да..не си бях платила сметката, върнах се и я платих, след което отново тръгнах към изхода.
- Да очаквам ли да ме намушкаш с кол ей така случайно? - обърнах се към Робърт.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:45 pm

Изсмях се.
- Ами все пак бъди предпазлива..може и да го направя, но няма разбира се. - казах и. Е ще се постарая да не стават повече "инциденти". Потника и почти изсъхна..е това е добре няма да се прибира да се преоблича.
- Сърдиш ми се нали? - попитах я. Да предполагам, че се сърди..и явно е така. Изглеждаше доста ядосана.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:54 pm

Той ме попита дали му се сърдя, е..не можеше да се каже, че му се сърдя, но бях ядосана.
- Не се сърдя..все още, така, че внимавай! - казах. Погледнах към дрехите си, потника почти беше изсъхнал, но имаше ужасно петно.
- Хайде, трябва да се преоблека. - казах и излязохме от кафенето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе "Coffee Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Coffee Time"   Кафе "Coffee Time" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе "Coffee Time"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафе "Great Time"
» Кафе "Every day"
» Кафе "Ordinary"
» Кафе "Express"
» Кафе "Sweet"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Заведения-
Идете на: