In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Парк "New Time" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Парк "New Time" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Парк "New Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Парк "New Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Парк "New Time" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Парк "New Time" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Парк "New Time" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Парк "New Time" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Парк "New Time" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Парк "New Time" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Парк "New Time" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Парк "New Time" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Парк "New Time"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:18 pm

Парк "New Time" 21b36453a0cf8391044a1123016c5d16
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:16 am

С Деймън дойдохме тук..много мило от негова страна да ми помогне да вървя. Благодарение на крака Деймън излезе с мен..поне така предполагам. А с тази неудобна рокля..всички ме зяпаха. Ужас..най - мразя така.
- Не трябваше ли да се преоблека преди да изляза? - обърнах се към Деймън..хем неудобно, хем прилепнало...мразя такива дрехи. Или по - точно мразя рокли - къси рокли..
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:32 am

Дойдох в един парк..имаше доста хора. Е след малко имаше 2 по - малко. Бях ужасно гладна. Поне заситих малко глада си. Изхвърлих труповете в рекичката, който пресичаше парка на две. по едно време видях Деймън и някакво момиче..моля? Моя двойничка. Хм...не за дълго. Още обичам Деймън, но не съм сигурна дали той ме обича. Деймън отиде някъде. познах момичето..говорят за нея, че била примерна ученичка..Боже аз едва ли ще бъда някога. Казват, че била алергична към гъби...добре тогава. В парка имаше няколко гъбки. Отидох зад нея. Набутах и ги в устата. На нея и стана нещо и припадна. Завлачих я към някакво дърво. Облякох дрехите и и отидох на пейката. След малко Деймън дойде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:47 am

Върнах се при Джен, изглеждаше ми някак различна. Повървяхме още малко в парка, тогава забелязах, че крака й е съвсем наред. Изгледах я странно.
- Катрин? - зяпнах. Джен определено не ми изглеждаше същата, но как беше възможно това да е Катрин.
- Ти не беше ли умряла преди векове? - продължих да я зяпам напълно забравяйки за Джен.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:56 am

- Катрин ли? - погледнах го и се престорих на учудена. Явно не се прикривах добре.
- Както виждаш съм жива, и съм Джен.. - казах му..Ще се опитам някак да се прикрия. Ако не успея ще измисля план. Поне знам, че те вършат работа.
- Как може да ме мислиш за Катрин..та аз съм Джен! - казах му. Дано не разбере по думите, че не съм Джен. Не знам тя как говори...е предполагам ще опитам да се държа като нея..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:12 pm

Първо реших, че съм сгрешил и продължих да вървя. Дори и не забелязах момичето, което вървеше срещу мен. Тогава ми хрумна една идея. Хванах я и я дръпнах към себе си, захапах я за врата, така, че да потече кръв, докато тя крещеше да помощ. Бутнах я в Джен..или по-точно Катрин, самия аз не знаех. Тя не издържа на вида на кръвта, зъбите й се показаха и започна да пие от момичето.
- Втора грешка, Джен не е вампир! - казах след като изпи всичката кръв на момичето и то падна на земята, доволна усмивка се появи на лицето ми. Седнах на една пейка.
- Имаме доста да си говорим.. Та като за начало..защо през всичките тези години те мислех за мъртва? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:20 pm

- Защото си толкова глупав, и не забеляза че успях да избягам. - казах и се засмях.
- Всъщност добре, че пих от това момиче...същото ще се случи и с твоята Джен... - казах и се усмихнах доволно. Грешката му беше, че не се сети за нея като бутна момичето в мен. Е радвам, се че го направи. Седнах до него. Доста мекушав е станал през годините..това не му отива особено. Предполагам, не ме обича вече..личи си по държанието му...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:32 pm

Засмях се..
- "Моята" Джен е демон, и е десетки пъти по-силна от теб. И надявам се знаеш, че има само един начин демоните да бъдат убити и това не е кол в сърцето или чифт вампирски зъби. - станах от пейката.
- Е, какво искаш? Къде е Джен? - погледнах я. Преди няколко години сигурно щях да се зарадвам да я видя отново..жива. Глупости, по-скоро век-век и половина. Тя е избягала, което означава, че със Стефан умряхме за нищо, но всъщност съм й благодарен. Живота на вампир е много по-лесен от този на обикновен човек, можеш да изключиш чувствата си като с копче.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:38 pm

Бях учудена..Джен демон...хм..
- А ти знаеш ли, че има алергия..как мислиш я отвлякох.. - усмихнах се доволно.
- Така значи, не се радваш да ме видиш.. - казах сериозно и станах от пейката. Скръстих ръце. Хм доста съм учудена от държанието му. Забави се с отговора.
- Е ще поздравя Джен от теб..като за последно. - казах му и тръгнах към дървото под, което я бях оставила.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:52 pm

Тръгнах след нея, беше оставила Джен под някакво дърво. Взех един колко и го забих под сърцето й, докато беше с гръб.
- Банално.. - отидох до Джен и опирах да я свестя. Не знаех за алергията, е ..как можех да знам като я познавах от един ден. Не можех да позволя нещо да й се случи заради мен, само защото кучката Катрин искаше да си отмъсти.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:58 pm

Деймън заби кол под сърцето ми...хм. Добре тогава. Извадих го. Раната бързо заздравя.
- Хаха добре си помислил, че съм я сложила тук. - казах и се засмях.
- Браво на теб..влюбен глупак. Това е само началото. - казах му. Само ако знае какво съм приготвила на Джен..Вече знам за алергията и...лесна работа. Обърнах се и тръгнах на някъде. Доста огладнях. Може да отида на някое..хм пренаселено място.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 1:08 pm

Събудих се под едно дърво. Странното беше, че бях с чужди дрехи.
- Деймън какво стана? - попитах докато търках главата си. Не се чувствах особено добре...беше ми лошо, но ще се оправя. Не вярвам да е не що сериозно. Огледах се. Нямаше много хора. Времето не беше много горещо..и това беше добре. Опитах да стана. Леко ми се зави свят...но успях.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 10:58 am

След като Катрин ме нарече "влюбен глупак" и си тръгна Джен се свести и ме попита какво е станало. Реших да не й казвам за Катрин, поне за сега.
- Нищо.. хайде да тръгваме. - казах набързо. Все някога щеше да разбере, току виж Катрин отново се появи.. Трябваше да й кажа..някога.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeСря Окт 05, 2011 5:48 pm

Докато обикалях по улиците и се чудех къде да отида погледа ми попадна върху един парк, реших да се поразходя малко там преди да се прибера. Там беше спокойно, нямаше почти никого, повечето пейки бяха празни. След като обиколих парка набързо се отправих към една от пейките. Седнах на нея и отново се огледах наоколо, след което преместих погледа си към облачното небе. В този момент усетих как няколко капчици дъжд се стекоха по лицето ми. Дъжда постепенно се усили, но на мен не ми пречеше, напротив, харесваше ми.
Върнете се в началото Go down
Constantine

Constantine


Брой мнения : 11
Join date : 03.10.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 8:53 pm

Заваля точно когато мислех да си запаля цигара и се наложи да се откажа от намеренията си. Нямах нищо против дъжда, дори обичах, когато времето беше лошо, но не и когато ми се пушеше (в редките случаи... не бях пристрастена, така че не можеше да се каже, че съм пушачка). Прибрах кутията в джоба си и просто останах на мястото си под дъжда, кръстосала крака по турски върху една пейка.

Малкото хора, които бяха в парка, веднага побързаха да се скрият някъде на сухо, или под чадъри, а аз просто останах така, под дъжда. Харесваше ми. Забелязах на съседната пейка едно русо момиче, което май беше на същото мнение относно стоенето под дъжда. Не трябваше да сканирам аурата й, за да разбера това. Вече от дрехите ми капеше вода, когато казах:

- Няма нищо по-хубаво от лошото време, а?,

И се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 1:50 pm

Хората, които бяха в парка побързаха да се скрият някъде на сухо. Не ги разбирах, та това беше просто дъжд. На съседната пейка седна едно тъмнокосо момиче. От дрехите й се стичаше вода, както и от моите, явно дъжда не й пречеше щом беше дошла тук при такова време.
- Няма нищо по-хубаво от лошото време, а? - усмихна се тя.
- Предполагам. - продължих да наблюдавам стичащите се капки дъжд от небето, сякаш бях съвсем сама. В моменти като този се чувствах истинска късметлийка, че съм без грим, което рядко се случваше. Почти никога не излизах от вкъщи без грим, а днес реших да го направя по необяснима причина.
- Бела. - представих се след няколко минути и погледнах към момичето.
Върнете се в началото Go down
Constantine

Constantine


Брой мнения : 11
Join date : 03.10.2011

Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:03 pm

Погледнах към Бела и се зачудих дали да кажа някое от измислените си имена, с които обикновено се представях пред хората, но накрая реших, че веднъж да кажа истината, няма да ми навреди. А и не усещах нищо опасно в аурата на това момиче, така че всичко бе наред.

- Дев - казах името си.

Или поне това, което използвах за име. Истинското ми бе по-дълго и по-благозвучно, но се наложи да се откажа от неговата употреба, както трябваше да се откажа от всичко.

Точно щях да попитам Бела дали е от тук, когато случайно се сетих за часа, погледнах към ръчния часовник на китката ми и веднага рипнах на крака.

- Аз ще тръгвам - съобщих очевидното, бръкнах с ръце в джобовете и се врътнах, тръгвайки напред. Не трябваше да закъснявам за срещата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "New Time" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "New Time"   Парк "New Time" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк "New Time"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Парк "Rest Time"
» Парк "Лабиринт"
» Парк "Spring"
» Парк "Beautiful"
» Парк "Forest"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Паркове-
Идете на: