In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Парк "Forest" I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Парк "Forest" I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Парк "Forest" I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Парк "Forest" I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Парк "Forest" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Парк "Forest" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Парк "Forest" I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Парк "Forest" I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Парк "Forest" I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Парк "Forest" Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Парк "Forest" Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Парк "Forest" Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Парк "Forest" 160 Ученичка в академията- Мелиса. Парк "Forest" 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Парк "Forest"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:20 pm

Парк "Forest" Article_8059_thema6
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:30 pm

С Джен отидохме в някакъв парк. Нямаше много хора, може би точно това ми харесваше. Докато вървяхме мълчаливо изведнъж Джен падна на земята.
- Джен! Джен! - изкрещях. Не можех да я оставя така..но защо ми пукаше за нея, та аз я познавах от няколко часа? Тук не познавах много хора..сетих се за Виктория. Едва ли щеше да откаже да помогне на примерната си ученичка. Взех Джен на ръце и тръгнах към стаята на Виктория.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 2:19 pm

Дойдох в някакъв парк, където нямаше никого. Седнах на една пейка и се огледах наоколо. В един момент забелязах някакво момиче, седящо на една от пейките. Не можех да я видя добре, беше с гръб, но когато се обърна се уверих, че това е Джен. Станах от пейката и отидох до тази, на която тя седеше.
- Джен? - седнах до нея, а тя ме изгледа странно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 2:40 pm

Някакво момиче седна до мен и ме нарече Джен...хм явно е доста известна тук, е може и това момиче да и е роднина. Кой знае. Не казах нищо а се усмихнах. Усетих, че е вампир. Извадих едно шише с вода. Пълно с върбинка. Подадох го на момичето. Тя ме погледна странно. Дано да отпие. Трябва ми. Мисля, че е роднина на Джен, защото преди да се видях с Деймън разучавах Джен и това момиче...
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 2:46 pm

Джен ми подаде шише с вода, изгледах я странно.
- Не, не съм жадна. - подадох й шишето. В този момент усетих, че тя е вампир. Но как така вампир, възможно ли е от демон да се превърне във вампир? Всичко това ми изглеждаше съмнително, затова реших да си тръгна.
- Аз ще си тръгвам..ъъ ще се видим после. - станах от пейката и започнах да вървя бързо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:00 pm

- Ще се видим после? Ъмм аз не мисля така. - казах и с вампирска скорост стигнах до нея. Излях шишето с върбинка върху нея. Е дано да си е научила урока. Явно ме е усетила, че съм вампир. След като припадна я завлякох до едно дърво. Седнах на една от пейките, за да си почина. Взех телефона си и набрах телефона на Деймън. Той вдигна.
- Е Деймън..явно нищо не върви по плана ти..ако имаш такъв разбира се. - изсмях се.
- Та тук при мен е някакво русокосо момиче. Роднина на Джен. Ако си я искаш..Имам сделка. - казах и затворих. След като Деймън ми звънна и ме попита какво искам му казах.
- Нека да помисля...искам теб, но няма да откажа и Джен. - казах и се изсмях. "И по - точно" - това бяха думите на Деймън.
- По - точно искам да зарежеш Джен и пак да сме заедно, или нещо лошо да и се случи. - казах му.
- Имаш избор. - изсмях.
Попита ми къде съм..
- Защо да ти казвам? За да се опиташ да ме убиеш от ново? - казах му.
Каза, че иска да поговорим.
- Добре ела в някакъв парк, мисля че се казваше "Forest". - казах му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:40 pm

Отидох в парка и се огледах за Катрин. Тя беше под едно дърво, до момичето, което лежеше в безсъзнание на земята. Промъкнах се зад Катрин и забих един кол, който по-рано бях взел за всеки случай в сърцето й.
- Надявам се да ме запомниш. - казах докато тя умираше. Сигурно не вярваше, че ще я убия..самия аз не вярвах, но понякога бившите са досада. След като падна на земята мъртва седнах до дървото, чакайки момичето да се свести. Честно казано докато гледах Катрин с прободено сърце изобщо не съжалявах за това.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire
Катрин Пиърс


Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2011

Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:47 pm

Деймън заби кол в сърцето ми. Май не знаеше, че пръстенът който ми подари ме предпазва. Тоест и да ми забие кол няма да умра. Е...ще си отмъстя и за Джен и Деймън. Онова момиче.. не му знам името се събуди. Деймън я заведе някъде. Брей толкова ли е загрижен за момичетата. Е и ще трябва да е..ако знае какво му мисля. Изправих се и го последвах без да ме види.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Forest" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Forest"   Парк "Forest" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Forest"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Парк "Лабиринт"
» Парк "Spring"
» Парк "New Time"
» Парк "Beautiful"
» Парк "London"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Паркове-
Идете на: