In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята на Виктория Даймънд Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята на Виктория Даймънд Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята на Виктория Даймънд Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята на Виктория Даймънд 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята на Виктория Даймънд 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята на Виктория Даймънд

Go down 
+2
Робърт Уайт
Виктория Даймънд
6 posters
АвторСъобщение
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:53 am

Спалнята:
Стаята на Виктория Даймънд Al-husn-one-bedroom-suite

Банята:
Стаята на Виктория Даймънд Luxury-and-Glamour-bathroom-design-for-a-luxurious-and-glamorous-person
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:44 pm

Доведох Бела тук..надявам се Виктория да успее да помогне.
- Виктория? - извиках я. Тя дойде.
- С Бела бяхме навън. След като се прибра да се преоблече и стана лошо. Да не е заради нищо, което е пила или яла... - погледнах към Виктория. Дано да има решение на въпроса и дано Бела да се оправи скоро...
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:49 pm

- Да.. Влизай - казах и се отдръпнах от врата за да влезе. Май нямаше да остана на спокойствие.. А тъкмо исках да си взема душ. Както и да е, за щастие той дойде точно когато влизах в банята. Остави Бела на леглото и седнах до нея. Сложих ръка на челото й за да проверя температурата.
- Цялата гори - казах без да отмествам ръката си. Затворих очи и използвах дарбата си за лечение. Не, не беше обикновенна настинка. Беше някаква болест. След няколко минути Бела дойде в съзнание.
Не бях успяла да я излекувам, просто успях да я върна отново в съзнание.
- Тревожно, много тревожно.. - казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 4:21 pm

Събудих се, лежах на някакво легло, Виктория стоеше до мен, Робърт също. Помнех единствено, че ми прилоша и припаднах.. Сигурно Робърт ме беше довел в стаята на Виктория. Все още ми беше много горещо и се чувствах зле. Опитах да се изправя, но не можех, няма сили дори и да стана от леглото. Какво ми имаше..никога до сега не се бях чувствала така.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:35 pm

- Странно, как така дарбата ми не те излекува напълно? - казах, но по-скоро сама си говорех.
- Освен ако е някоя от много трудно лечимите болести - винаги вместо "неизлечими" ползвах думите "много трудно лечими" болести, защото за мен нямаше невъзможни неща. Всичко можеше да се промени стига да го искахме.
- Бела да си яла нещо развалено напоследък или пък пила някаква странна на вкус напитка? - казах записвайки в един тефтер като някакъв доктор, който не бях разбира се. Но знаех някои неща.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:48 pm

От всичко, което Виктория каза чух само частта в която казваше "Освен ако е някоя от много трудно лечимите болести". На какво се дължеше това..щом си помислих това тя ме пита дали напоследък съм яла нещо развалено или пила странна на вкус напитка. Замислих се, нямах спомени за това.
- Ъ не..предполагам. - казах.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:52 pm

- Ахам. Значи е заразителна. Бела, за безопасността на другите, не трябва да се срещаш с никого докато не открием каква е тази болест и как да я излекуваме. Като виждам си доста изнемощяла и не можеш да станеш. Нямам нищо против да останеш в стаята ми аз ще спя на дивана. Робърт, моля те уведоми всички намиращи се в Академията и извън нея че часовете по История за следващата седмица се отменят и че всички трябва да внимават. Разпространява се някаква нова болест - казах набързо като едновременно записвах симптомите. Определено в този момент бях влязла в ролята на лекар. Взех един термометър и го дадох на Бела. Тя ме изгледа странно.
- Трябва да видим колко температура имаш.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 8:43 am

Виктория ми предложи да остана в стаята й. Не можех да остана, така можеше и тя да се зарази, но дори и не можех да стана от леглото, какво оставаше да стигна до стаята си. Виктория говореше като лекар, каза, че не трябва да се срещам с никого докато не оздравея. Тя ми подаде един термометър, премерих си температурата, беше висока.
- Хайде, тръгвай си, не искам и ти да се заразиш. - обърнах се към Робърт.
Върнете се в началото Go down
Томас Уейлсън
Zoomorphic
Zoomorphic
Томас Уейлсън


Брой мнения : 3
Join date : 09.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 8:55 am

Току що пристигнах в Академията. Да, беше точно както я очаквах. Най напред реших да мина през кабинета на директорката да уведомя че съм пристигнал. Понеже я нямаше там, отидох до стаята й и почуках на вратата. Отвори ми едно русо момиче на около 19-20 години. Попитах къде е директорката а тя каза че е тя. Уау. Очаквах да е на 30-40 години даже и 50 а то се оказа че е по млада и от мен.
- Може ли да вляза? - казах и без да чакам отговор направо влязох в стаята. На леглото лежеше едно момиче изглежда беше.. Болно или настинало.
- Здравей. - казах й.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:16 am

- Ти си Томас, предполагам - казах.
- Ако можеш остани с нея, трябва да си взема душ а ме е страх да я оставя сама. Болна е от нещо, не знам точно какво - прошепнах набързо на Том и си взех хавлия. Влязох в банята като първо заключих вратата. Напълних си ваната и се отпуснах вътре. Всичко случило се беше толкова изтощително.. Сетих се за Теса. Бях я оставила в Мола, от тогава не я бях виждала. Е, утре имаше час по Самоосъзнаване така че трябваше да се появи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:44 pm

Занесох Джен на ръце до стаята на Виктория. Едно момче излизаше от стаята, мисля, че се казваше Робърт. Подбутнах вратата, момичето от кафенето лежеше на леглото, явно беше болна. В стаята имаше още едно момче, не го бях виждал преди. Той каза, че Виктория се къпе. Влязох в стаята и оставих Джен на дивана, като се опитвах да я свестя по някакъв начин. Явно трябваше да изчакам Виктория, сигурно много щеше да ми се "зарадва" като ме види.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:51 pm

След като свърших с къпането обвих около себе си една хавлия и излязох от банята. На дивана лежеше Джен а до нея стоеше Деймън. За миг застинах на мястото си. Какво ставаше тук? Нима всички щяха да се разболеят днес? Том тръгна да казва нещо но го прекъснах.
- Няма нужда да ми обяснявате. Виждам че имам още една.. "Пациентка". - приближих се до Джен и сложих ръка на челото й. Температурата беше толкова висока колкото и тази на Бела. Бела вече беше изгубила отново съзнание, нямаше смисъл да ги свестявам щом пак щяха да останат в безсъзнание. Том и Деймън ме гледаха напрегнато.
- Да се облека - казах и извадих от гардероба си някаква дрехи, след това влязох в банята и ги облякох. Изсуших си и косата. Приближих се отново до Джен и сложих ръка на челото й. Опитах да използвам дарбата ми но усетих силно опарване. Веднага дръпнах ръката си, беше изтръпнала.
- Какво е това.. - измърморих опитвайки да раздвижа пръстите си. Не, определено ми писна от тази болест каквато и да е тя. Концентрирах се и след по-малко от минута Джен се съвзе. Температурата й започна да спада, лека полека започна да се движи и така докато не стана напълно добре. След това направих същото и с Бела.
- Добре, айде махайте се сега. Нямам намерение да стоя като някоя мумия будна през нощта - казах грубо и им направих знак да излязат.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 4:47 pm

Дойдох в съзнание, определено се чувствах по-добре. Всъщност си бях съвсем добре. Станах от леглото и чак тогава забелязах лежащата на дивана Джен и стоящия до нея Деймън.
- Какво.. - сигурно и с нея беше станало същото, както с мен. Каква беше тази болест..от къде ли я бяхме прихванали. С тези мисли тръгнах към вратата.
- И, а да благодаря ти. - погледнах към Виктория и излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 5:00 pm

След като бяхме в парка с Деймън нещо ми стана. Събудих се в стаята на Виктория лежаща на дивана. Деймън беше до мене.
- Деймън..защо съм тук? - обърнах се към него. Станах от дивана и усетих, че залитнах леко. Добре, че Деймън ме хвана иначе щях да падна върху него.
- Хайде да тръгваме.. - казах му и го задърпах към вратата .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Виктория Даймънд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Виктория Даймънд   Стаята на Виктория Даймънд I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Виктория Даймънд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Виктория Даймънд
» Стаята на Изи
» Стаята на Бела
» Стаята по История
» Стаята по съмоосъзнаване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Стаите на учителите-
Идете на: