In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята на Бела I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята на Бела I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята на Бела I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята на Бела Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята на Бела Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята на Бела Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята на Бела 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята на Бела 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята на Бела

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:58 am

Спалня:
Стаята на Бела C6152p

Баня:
Стаята на Бела 26579
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:30 pm

След като си тръгнахме от кафето Бела дойде да се преоблече. По пътя вървях не много близо до нея..все пак ако стане нещо може би пак аз ще изляза виновен. Хубаво, е че се запознах с някой тук. Дори и да е момиче, е добра компания. Стигнахме до стаята на Бела. Тя отключи и влезе. Не съм сигурен дали ще иска да излезем отново, но нямам нищо за губене...
- Хайде да излезем отново? - попитах я след като излезе.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:44 pm

Стигнахме до стаята ми, влязох вътре и се облякох. Излязох от стаята. Робърт предложи да излезем отново. Е, какво толкова можеше да се случи, най-много да ме спъне още 2-3 пъти.
- Да.. - казах. Изведнъж ми стана много горещо, зави ми се свят и ми причерня пред очите. В един момент усетих как губя съзнание, строполих се на земята.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:58 pm

- Бела, бела добре ли си.. - извиках. Опитах да отворя вратата..не можах за това я разбирах. Взех Бела на ръце и я сложих на леглото. След малко се сетих за лечебницата. Отново я вдигнах на ръце. Трябваше да направя нещо, и то нямаше да е да я оставя тук сама.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:33 am

След като си тръгнахме от бара отидохме в стаята ми. Седнах на леглото, поглеждайки към Робърт. Добре, че не бях пила много..само една чаша водка, която дори и не допих.
- Трябва да се научиш да контролираш глада си - казах след няколко минути.Това, което беше направил в бара..всички го видяха как изпи кръвта на човека..
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:39 am

- Опитвам се...но този път явно не можах. - казах и. Стаята и беше доста интересна. Станах от леглото и отидох но бюрото и. Имаше доста...ъм гримове. Засмях се. Е това са момичетата..без грим не могат. нямаше и кой знае колко книги, които предполагам не е и докоснала.
- Чела ли си някои от тези книги? - попитах я поглеждайки към рафта с малкото книги.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:01 pm

Той стана от леглото и отиде до бюрото ми. Като видя всичките ми гримове се засмя, е..не бяха чак толкова много, поне за мен. Попита ме дали съм чела книгите от рафта. Това ми напомни, че трябваше да си купя още книги, тези бяха малко, а и ги бях чела.
- Чела съм ги. - погледах го.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:13 pm

Леле, не очаквах да ги е чела..е всичко е възможно. Тук ми е доста скучно .
- Хайде да излезем...все още още съм гладен.. - изпуснах се без да искам. Тя изгледа странно, сега не знам дали въобще ще иска да излезем. Може би пак ще се нахвърля на някой да му пия кръвта. Е какво да направя..не мога да се задоволя само с храната, който ядат хората.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:21 pm

Той изгледа сякаш не очакваше, че съм чела тези книги. Толкова ли глуповата изглеждах.. Трябваше да си боядисам косата в по-тъмен цвят. Той предложи да излезем някъде, каза, че все още е гладен..като се замисля аз също бях гладна, не бях пила кръв от..доста време. Станах от леглото.
- Хайде.. - казах и излязохме от стаята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Бела   Стаята на Бела I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Бела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изабела Линд [Бела]
» Стаята на Изи
» Стаята на Нели
» Стаята на Натали
» Стаята на Джейни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Стаите на учениците-
Идете на: