In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята по История I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята по История I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята по История I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята по История I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята по История I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята по История I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята по История I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята по История I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята по История I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята по История Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята по История Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята по История Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята по История 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята по История 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята по История

Go down 
+2
Джен Линд
Виктория Даймънд
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 3:09 pm

Стаята по История 0728classroom
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:00 am

След като разбрах, че съм приета в академията бързо купих нужните за мен неща и се нанесох в стаята си. Влязох в кабинета по история и се настаних на един от чиновете. Той беше от първите редици, понеже ако съм по - назад се разсейвам. Не бях първата, която дойде в стаята. Преди мен имаше още няколко ученика. Извадих учебника си по история, тетрадка и химикалка. Все пак ако трябва да записвам нещо няма те първа да вадя тетрадки. Нямам търпение да се запозная с учителката. Обърнах се и погледнах към съучениците седящи зад мен. Мисля, че си говореха за някакви феи..не чух много добре, но не ме и интересува.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:15 am

Разбрах, че са ме приели в академията. Оставих си нещата в стаята и тръгнах към кабинета по история. Влязох вътре, имаше доста ученици. Джен седеше на един от чиновете, мястото до нея беше свободно. Седнах до нея, извадих тетрадка и химикалка. Трябваше да си записвам някои неща, предполагам. В класната стая влезе учителката. Беше облечена с тесни дънки, бял потник и черни кецове, беше млада, с руса коса. Нямаше вид на учителка, точно това ми харесваше. Щеше да ми допадне, предполагам.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:24 am

Теса ме заведе в Мола и докато се оправи, стана време за часа ми.
- Аз тръгвам ще закъснея за час - казах и си тръгнах от Мола. За щастие не закъснях много за час. Влязох вътре. Всички бяха по местата си и тихо си говореха. Оставих нещата си на бюрото (книгите, тетрадките, чантата и останалите неща.)
- Здравейте. Та така. Като за начало, нека се запознаем. Аз съм Виктория но за вас Вики или Вик както искате - казах. Днес си бях вързала косата на опашка и бях с тесни дънки, бял потник и черни кецове. Може да не беше вид на сериозна учителка камо ли на директорка на какво пък.. След като се запознахме седнах на бюрото, точно като гимназистка която се възползва от това че учителката й не е тук за да седне върху бюрото.
- За какво искате да говорим днес? - попитах ги.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:36 am

Учителката влезе в стаята. Очаквах да е...по - възрастна, но както и да е. Обича млади учителки. Запозна се с всички ученици и седна на бюрото. Попита ни за какво искаме да говорим...обичах есетата и проектите.
- Аз обичам есетата...може да ни дадете някаква такава тема..или просто да да говорим за нещо.. - казах. Днес не ми е ден..явно. Е ще видя какво още ще стане.
- Добре разкажете ни какво точно включва учебния процес. - казах на учителката.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:53 am

- Учебния процес включва различни неща свързани с пътуването в други светове. Преминаваме в друг свят когато най малко го очакваме. За да преминем в друг свят трябва ние самите да сме се сблъскали с наш проблем който не можем да решим. Аз примерно знаете ли как попаднах за първи път в друг свят? - започнах да казвам като едновременно се разхождах из стаята.
- Скарах се с баща ми заради гаджето ми. Понеже баща ми не го харесваше и го изгони. Тогава беше зима. Ядосах се, взех си якето и излязох навън. Усетих изведнъж мириса на море, стана ми топло и чак тогава разбрах че съм в друг свят. Случайно имах огледало в джоба на якето си и кристал на врата си. Изобщо не съм очаквала че точно тогава ще попадна в друг свят. И след като изпълниш мисията си в другия свят чак тогава се връщаш в твоя, и решаваш собствения си проблем. Също, един обикновен човек не може да премине в друг свят. Трябва задължително да има някакви магически способности, да е надарен. Вие, всички сте достатъчно надарени за да успеете един ден да пътувате из световете и да решавате проблемите им. - след всичко това се усмихнах.
- Въпроси?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:01 am

Не успях да запомня всичко, но го разбрах..е ще е страхотно да пътувам в други светове. Някак не реално, е но пък ще е забавно..като изключим проблемите за решаване.
- Аз имам един въпрос. - казах и се обърнах към учителката.
- Можем ли да пътуваме в други светове ако нямаме свои проблеми? - попитах я. Това беше единственият ми въпрос. Всички погледнаха към учителката. Явно и те искаха да разбират дали могат, или просто им беше интересно. Е очаквам отговора на учителката.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:08 am

- Не. По някакъв страннен начин всичко е програмирано така че, когато имаме проблем, да попаднем в друг свят и след като решим техните проблеми да се върнем в нашия и да успеем да решим собствения си проблем. Но за това ще учим много тази година така че не се притеснявайте. Сигурна съм, че всички ще разберете нещата които сега не разбирате в последствие. Но най важното, и това което всички трябва да знаете и да помните е че винаги, но винаги трябва да имате кристал на врата си и огледало в джоба си. Огледалото е нужно за да ни "телепортира" от нашия свят в друг, където се нуждаят от помощ. А кристалът е нужен за да може да се "телепортират" и магическите ви способности заедно с вас. И също не се притеснявайте че няма да можете да се справите с мисията си когато попаднете в друг свят. Винаги бивате изпратени там където можете да се справите с проблемите а не там където не можете. И също искам да ви кажа че винаги съм на ваше разположение. Ако искате да ме питате нещо, спокойно можете да дойдете в кабинета ми а ако не съм там в стаята ми. Не искам да се притеснявате за абсолютно нищо.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:22 am

Нямах ентосязма на сестра ми по този въпрос. Всичко, което учителката обясни..струваше ми се някак..
- И защо да решаваме първо чуждите проблеми? - казах изведнъж. Може би не трябваше да говоря така на учителката, но нали ми е навик да задавам глупави въпроси, изобщо не ми направи впечатление.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:30 am

Настъпи тишина след въпроса на Бела. Всички се бяха втренчили в мен. Може би не очакваха че знам отговора.
- Много интересн въпрос - казах и отново на лицето ми се появи усмивка.
- Ще ви го сложа за домашно. Искам да ми напишете подробно за следващия път, защо смятате че първо трябва да решим чуждите проблеми и после нашите. Бела, ти утре ще ми прочетеш първа какво си написала и си си отговорила. - казах и написах на дъската "Домашно за 9.9.2011 въпрос: Защо първо трябва да решаваме чуждите проблеми а после нашите?" половината клас се беше нацупил и гледаше Бела с досада. Реших да се намеся.
- Моля, да не смятате че всичко е заради Бела. Тя зададе един изключително интересен въпрос на който искам да си отговорите сами и да видя вашето мнение. Но въпреки това ще ви отговоря утре, на края на часа - в този момент би звънеца.
- Свободни сте - казах и всички започнаха да излизат.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:51 am

Супер, сега и домашно ни даде, а дори и не отговори на въпроса ми. Всички ме гледаха сякаш съм убила човек. Та това беше просто едно домашно, което нямах намерение да пиша.
- Ух.. - измрънках и станах от мястото си. Тръгнах да си взема чантата, но тя се скъса и всичко в нея падна на пода. В чантата имах телефон, гланц за устни, малко огледало и всякакви други ненужни неща.
- Направо чудесно.. - започнах да си събирам нещата и когато вече джобовете ми бяха препълнени с всякакви глупости, които имах в чантата си забелязах, че сме само аз и учителката. Взех си тетрадката, в която не бях записала нищо и химикалката.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:05 pm

Бела остана в стаята.
- Бела.. Ти си Бела Линд нали? - казах и се приближих към нея. Тя само леко кимна.
- Сестрата на майка ми се казваше.. Дейзи Линд - казах. Дали това беше братовчедка ми, която никога не бях виждала? Да, със сигурност беше тя. Сигурно не знаеше за мен, тъй като първите години от живота си ги прекарах в приюта. Бела стоеше и ме гледаше изненадано и объркано.
- Искаш ли да пием по нещо и да поговорим? - казах й. Отидох до бюрото събрах си нещата и зачаках отговора й. Може да не ме харесваше но трябваше да знам дали ми е роднина. Имах нужда да знам.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:15 pm

Дейзи Линд ли? Майка ми се казва така. Значи с нея сме..братовчедки?
- Името на майка ми е Дейзи Линд. - казах като едновременно с това я гледах учудено, изненадано и не знам как още. Тя предложи да пием по нещо и да поговорим.
- Ъм..да.. - отговорих.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:15 am

След като дойдох в академията направо отидох в часа по История..или така казано любимият ми час. Влязох в кабинета и седнах на един от чиновете. Извадих учебника, химикалка и тетрадката си. Оставих чантата си па пода. Зачаках останалите съученици и учителката. Е мисля, че е рано часът да започне, но по - добре по - рано, отколкото да закъснея. След малко типът от вчера дойде. След него дойде и друг нов ученик.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:25 am

Разбрах, че са ме приели в академията. Оставих си нещата в стаята и отидох в кабинета по история. Не, че толкова ми се учеше, глупости..изобщо не ми се учеше, но ми беше скучно по цял ден, а и академията имаше хубави момичета или поне се надявах. Влязох в кабинета по история, огледах учениците седнали на чиновете. Погледа ми попадна върху момичето, приличащо на Катрин. Седнах до нея.
- Та не се запознахме..Деймън Салваторе. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:30 am

Влязох в кабинета по история. Онзи тип от вчера беше седнал до Джен, какъв нахалник само. Не знаех, че учи тук. Отправих се към един от чиновете в края на стаята. Седнах на стола и си оставих тетрадка и химикалка на чина. Едва ли щях да напиша нещо, сигурно щях просто да си седя като предишния ден. В този момент се сетих за тъпото домашно, което Виктория беше дала. Не го бях написала, но какво пък..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:36 am

- Джен.. - казах безразлично. Погледнах го. След това бързо отместих погледа си и започнах да чета от учебника. Исках колкото се може по - бързо да завърша училище и да пътувам из световете. Това ще бъде..много забавно. Е като изключим проблемите, които трябва да решавам. Като Деймън е тук..някак не се концентрирам..станах от мястото си и отидох на задния чин. Отворих учебника и прегледах домашното си. Не вярвам друг да е писал, но..кой знае. Може тук да са примерни ученици.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:42 am

Събудих се сутринта към 10. Боже как се бях успала само. Бързо станах, облякох си вчерашните дрехи но този път не си вързах косата. Направих си сандвич и го изядох за няколко минути. След това тръгнах с бърза крачка към часа си. Влязох в класната стая и след като огледах внимателно учениците останах изненадана. Онзи тъпак от вчера в кафенето беше тук! Е, да бяха ме уведомили че ще имам двама нови ученика но това беше.. Нелепо. Още днес след часа щях да направя нещо. Не исках този да присъства в часовете ми. Дотогава щях да се държа сякаш не е тук.
- Бела, написа ли домашното? - казах без да поглеждам никого като едновременно си слагах нещата на бюрото.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:45 am

Бях нов тук..влязох в кабинета по история. Огледах съучениците си. Хм..забелязах едно момиче, което четеше от учебника си. След това погледа ми попадна върху друго момиче. Седнах на чина до нея и я огледах.
- Робърт. - представих се. Не познавах никого тук. Дано поне намеря приятели по - бързо. Учителката влезе.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:48 am

Джен се премести на задния чин. Мислех да седна до нея..отново, но в този момент в стаята влезе Виктория. Не знаех, че учителките тук са толкова млади и секси. Извадих една смачкана тетрадка от джоба си, която бях взел. Защо ми беше, като не смятах да написвам нищо, е..сигурно щях да си драскам някакви неща от скука.
- Имаш ли химикалка? - обърнах се към Джен, която четеше учебника.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:52 am

Като видях Виктория се преместих на чина си. Деймън попита дали имам химикалка. Поколебах се в отговора си. Е какво да го правя. Дадох му една. Взех домашното си и го занесох на Виктория.
- Дано да съм се справила. - казах и се усмихнах. Върнах се на чина си.
- И ще пишеш на тази тетрадка? - обърнах се към Деймън. Засмях се. Всички ме чуха. Спрях да се смея. Погледнах към учебника си.Не видях друг да дава домашното си..е предполагам, че и нямат такова..
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:53 am

На чина до моя седна някакво момче, не го бях виждала до сега. Огледах го, беше сладък. Представи се като Робърт.
- Бела. - казах името си и в този момент в стаята влезе Виктория. Пита ме дали съм си написала домашното.
- Ъм.. не. - отговорих. Как да го напиша като я питах това защото НЕ ЗНАМ, а ми дава същото нещо за домашно. Защо ли изобщо си отворих устата, трябваше да спра да задавам глупави въпроси.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:59 am

- Добре както и да е - казах и Джен ми донесе домашното си. Прегледах го и сложих отличен. Не че много бях разбрала какво пише, не бях съсредоточена.
- Та, така. Както всички виждате, имаме трима нови ученика. Джейкъб, Робърт и.. Деймън до колкото знам - казах.
- Днес, ще ви разкажа за.. - в този момент ми стана лошо. Какво ли развалено бях яла пак?! Ох. Станах бързо от мястото си и отидох до тоалетната. Измих си лицето и се почувствах по-добре. Облегнах се на стената.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:11 am

На учителката и стана лошо. Поне така мисля. Бързо изтича към тоалетната.
- Дано да не е нещо сериозно. - обърнах се към Бела. Отворих учебника си и се зачетох. Не ми беше моста интересно, за това погледнах към Бела. Какъв ли е следващия ни час..трябва да проверя. Затворих учебника и отворих тетрадката. Започнах да си драскам нещо по нея..е поне това не беше кой знае колко скучно..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:12 am

Джен отново седна до мен, засмя се и ме попита дали ще пиша в тази тетрадка.
- Всъщност не смятам да пиша. - затворих тетрадката. Учителката изчезна някъде, честно казано изобщо не ме интересуваше. Джейкъб стана от мястото си и излезе от стаята. Първо реших, че ще "избяга" от час, но сигурно щеше да тръгне след Виктория. Обърнах се към Джен.
- Та какво ще кажеш после да се видим? - усмивката с, която омайвах жените се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по История Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по История
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Изи
» Стаята по Увереност
» Стаята по Подготовка
» Стаята на Бела
» Стаята по съмоосъзнаване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Класните стаи-
Идете на: