In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята по История - Page 2 Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята по История - Page 2 Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята по История - Page 2 Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята по История - Page 2 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята по История - Page 2 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята по История

Go down 
+2
Джен Линд
Виктория Даймънд
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейкъб Салваторе
Werewolve
Werewolve
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 3
Join date : 09.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:18 am

Учителката излезе от стаята, след малко станах от стола си и тръгнах след нея. Сигурно беше в тоалетната. Леко отворих вратата, тя се беше облегнала на стената.
- Добре ли си? - погледнах я, не изглеждаше добре. Е, не че ме интересуваше кой знае колко, познавах я от няколко минути, а и ми беше учителка. Честно казано не очаквах учителката да изглежда така.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:19 am

Деймън ме попита дали искам да излезем после..
- Предполагам, че може. - казах безразлично. Погледнах го. Беше се ухилил. Засмях се. Погледнах към учебника отново. Извадих тетрадката си и започнах да си рисувам различни формички. Доста ми беше скучно днес.
- Е какво ще кажеш още сега да излезем? - обърнах се към Деймън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:27 am

Тя предложи да излезем още сега. Мислех, че е примерна ученичка, беше си написала домашното. Е, аз не бих го написал, а също и не бих останал в часа, беше такава скука, щом дори и "учителката" излезе от стаята. Не, че ако беше останала щеше всичко да е по-интересно, но поне можех да подразня някого, а и исках това да е тя.
- Добре.. - казах и станах от мястото си, излязохме от стаята.
Върнете се в началото Go down
Виктория Даймънд
Admin
Admin
Виктория Даймънд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:30 am

- Да, добре съм. Ти не си ли брат на глупака? Тоест онзи.. Деймън? - имаха същата фамилия доколкото помнех. Супер, направо страхотно. Вече в часа си ще имам и бонус двама братя като единият от тях е гадняр, сигурно и другият беше такъв. Все едно не ми стигаха останалите проблеми с работата ами сега и това.. Май скоро щях да се откажа от директорския пост и изобщо от всичко тук. Най много да отида в някой свят пълен с треволяци, гори и какво ли още не и да живея като робинзон.
Боже, вече и глупости мисля. Ще ме побъркат всички тук. Отидох бързо отново в класната стая.
- Часът се отменя, свободни сте - заявих и се запътих към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:33 am

По едно време май на Виктория й прилоша, излезе от стаята. Новото момче..мисля, че беше Джейкъб също излезе. Джен тръгна на някъде с онзи Деймън..беше такава скука в стаята. Отворих си тетрадката и извадих химикалка от чантата си. Започнах да си драскам някакви неща в нея. Виктория влезе в стаята и каза, че часът се отменя. Станах от мястото си и си взех нещата, тръгнах да излизам от стаята.
Върнете се в началото Go down
Робърт Уайт
Vampire
Vampire
Робърт Уайт


Брой мнения : 23
Join date : 08.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 12:08 pm

Погледнах русокосото момиче което седеше до мен.
- Предпочитам да ме наричаш Роби, по съм свикнал с това име.
- Ако нямаш друга работа.. Искаш ли да отидем да пием по нещо? - погледнах я. Не ми се стоеше сам тук а и не познавах никого. Това, да изляза с едно хубаво момиче беше важна крачка. Е, тук беше пълно с хубави момичето но това е друга тема.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 12:19 pm

Той предложи да отидем да пием по нещо. Поколебах се, изобщо не го познавах, но така или иначе нямах какво друго да правя и сигурно щях да отида в стаята си и да скучая. Тук не познавах много хора, а сестра ми беше някъде с онзи тип.
- Добре. - съгласих се и излязохме от стаята, в която същност бяхме останали само двамата.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:25 am

След като се съвзех в парка се сетих, че закъсняваме за час. Аз възнамерявах да вляза..за Деймън не знам. Тръгнахме бързо на там. За около 10 мин. стигнахме точно за часа. Влязохме в стаята. Седнах на един от чиновете. Странно..днес не ми се учи особено. Извадих тетрадката си и започнах да си драскам по нея. Нарисувах какви ли не формички.
Върнете се в началото Go down
Бела
Admin
Admin
Бела


Брой мнения : 89
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 11:29 am

След като минах през стаята си да се преоблека тръгнах към стаята по история. Влязох вътре, всички..е, почти всички бяха по местата си, но Виктория я нямаше. Сигурно щеше да закъснее малко..или пък много. Седнах на един от по-задните чинове и извадих учебник, тетрадка и химикалка. Започнах да си драскам нещо в тетрадката, както всички в стаята. След като минаха първите 10 минути от часа започнах да се изнервям...Едва ли Виктория имаше намерение да дойде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 12:01 pm

Влязохме в кабинета по история. Джен седна на един чин и започна да си драска в тетрадката, аз седнах на чина до нейния. Мина доста време, учителката явно нямаше намерение да влезе в часа, а пък и на мен не ми се учеше точно сега. Ох, кого заблуждавам..на мен никога не ми се учи, но това е отделен въпрос.
- И какво ще стоим тук като идиоти? - обърнах се към Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 12:07 pm

Засмях се. Идиоти...хм точно казано. Виктория закъсня доста време..повечето ученици ги нямаше..а аз стоя и тъпея в стаята..аз и Деймън де. Е на мен ми беше забавно да си драскам по теттрадката, но..абе както и да е.
- Добре хайде да тръгваме... - казах му. Събрах нещата си и станах от чина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по История - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по История   Стаята по История - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по История
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Изи
» Стаята по Увереност
» Стаята по Подготовка
» Стаята на Бела
» Стаята по съмоосъзнаване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Класните стаи-
Идете на: