In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята на Джен  I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята на Джен  I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята на Джен  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята на Джен  Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята на Джен  Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята на Джен  Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята на Джен  160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята на Джен  11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята на Джен

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:51 am

Спалнята...
Стаята на Джен  Intermodul_d41d13332247fb27d199fa5e82b8bb7a
Баня...
Стаята на Джен  Index
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:45 am

Доведох Деймън тук..все пак искам да се преоблека. Извадих къси панталонки и тениска. Тениската е черна и някакво цвете, а панталонките бели...съблякох дънките и потника и тръгнах да посягам да взема тениската, когато Деймън влезе в стаята.
- Какво правиш? - извиках. Май не знае, че човек иска да не преоблече...без да го гледат. Облякох на бързо панталонките и тениската.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 12:07 pm

Влязох в стаята, Джен си беше съблякла потника и дънките. Когато изкрещя "Какво правиш?" едвам се сдържах да не избухна в смях.
- А ти какво мислиш, че правя? - облегнах се на една стена и я гледах докато тя се обличаше.
- Всъщност не беше нужно да се обличаш, но както искаш. - казах.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 12:15 pm

Отидох до него и му ударих шамар, е не много силен, но не и лек.
- Да не мислиш, че ще остана без дрехи..и то пред теб! - извиках и седнах на леглото в стаята ми. След малко станах и прибрах дрехите в един от шкафовете. Погледнах към Деймън. Боже колко..нахално от негова страна да влиза в стаята ми...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 12:24 pm

Тя ми удари шамар.. Господи! Явно жените в този град бяха доста смели. Дали наистина мислеше, че ще я оставя да ме удря?
- Аз не бих го направил втори път.. - приближих се към нея и я изгледах сериозно, а след това седнах на леглото.
- И така..какво ще правим? - казах нахално, точно както обичах, доволна усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:00 pm

Боже..този нещо много на смел се прави..явно не знаеше, че съм демон. Е страхотно.
- Мисля да си взема душ. - казах му. Ако и този път влезе така наистина ще го изгоня направо от стаята. Приготвих си хавлия. Деймън изгледа сякаш планира нещо..е явно ще се размина с душа.
- Ако отново направиш така лошо ти се пише! - извиках му и влязох в банята. Напълних ваната и сложих от някакъв сапун. Съблякох се и влязох във ваната.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:11 pm

Джен каза, че ще се изкъпе, влезе в банята, разбира се след като ме заплаши, че ако вляза вътре лошо ми се пише. Е, какво можеше да ми направи, най-много да ме удари още веднъж, но този път нямаше да й се размине. Изкушавах се да вляза, вътре имаше голо момиче, а аз стоях отвън. Не, не..това определено не бях аз. Пристъпих към вратата на банята и леко я отворих. Джен беше гола, във ваната. Е, разбира се..кой би се изкъпал с дрехите, макар че нямаше да се учудя и ако направи това, едва ли мислеше, че няма да вляза вътре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:16 pm

Като влязох във ваната взех телефона си и си пуснах музика. Усилих я до край. толкова беше приятно, когато никой не те наблюдава или..поне така се надявах. Затворих очите си. След малко се сетих, че...Боже не бях заключила вратата. Скочих от ваната..и кого да видя. Самият Деймън беше влязъл. Бързо се върнах във ваната.
- Няма да ти се размине! - извиках му.
- Хайде сега излез, за да мога да се облека. - казах му. Какво ли още да очаквам от него..е какво ли? Всичко...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:27 pm

Джен така се беше унесла в слушането на музика със затворени очи, че дори и не ме забеляза. Излезе от ваната и чак тогава ме видя, докато аз любувах на гладката. Тя бързо се върна във ваната и ме накара да изляза, за да се облече. Засмях се.
- Няма проблем, можеш да се облечеш и пред мен, макар, че дрехите нямат особено значение за мен. - усмихнах се доволно. Сега не можеше дори и да ме шамароса, освен ако не искаше да се покаже пред мен без никакви дрехи, макар, че я видях за няколко секунди.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:34 pm

В този момент ми хрумна нещо. Душа беше до ваната взех го и намокрих Деймън, и докато той бършеше лицето си аз излязох от ваната на бързо. Без да исках се подхлъзнах и паднах. Боже какво още ще се случи...и кай Деймън ме видя..Отново се ухили..
- Да много приятно нали.. - извиках му. Излязох от банята и облякох хавлия...предишната Деймън я взе, за да се изсуши. Доста бях нервна, малко ми трябва, за да го зашлевя отново.
- Е без повече глупости! - извиках.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:46 pm

- Да, поне за мен. - казах преди да си облече хавлията. Седнах на леглото.
- Та какъв е планът? - казах и без да мисля много я дръпнах, така че да падне върху мен. Малко оставаше да ме удари още веднъж, но определено нямаше да й се размине. Какво им ставаше на жените в този град, или ме удряха или ми изляваха вода или нещо друго в лицето, май трябваше да сменя тактиката.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:52 pm

Веднага се отдръпнах...
- Какво ти става? - извиках и му зашлевих шамар..не ме интересуват последствията. Първо..нахлува в стаята ми докато се обличам, второ влиза в банята докато се къпя, и трето..ох няма значение.
- Толкова ли искаш да ме видиш гола? Е вече ме видя.. - извиках отново. Мразя някой, с когото току що сме се запознали да прави такива неща...защо въобще го доведох тук.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:03 pm

Тя ме удари, е..бях удрял жена и преди и изобщо нямаше да ми мигне окото да й го върна. Приближих се към нея и й извих ръката, е не много силно, но май я заболя. Седнах отново на леглото.
- Казах ти, че ще има последствия. - усмихнах се доволно. Само едно не разбирах...защо жените удряха мъжете когато, където и колкото силно си поискат, а ако мъж удари жена се превръща в..драма.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:08 pm

Хванах ръката си. Взех дрехи и отидох в банята. Заключих се. Облякох се набързо и седнах на плочките. Деймън беше сам в едната, аз в другата стая. Така е по - безопасно. След около 10-тина минути станах и отключих вратата. Минах покрай него и отворих вратата към коридора.
- Напусни! - извиках му. Не че исках всички да разбират какво стана, но..все пак това е само едно извиване на ръка..
- Напусни! - извиках отново след като той дори и не ме погледна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:30 pm

Джен излезе от банята и започна да ми крещи "Напусни". Е какво толкова бях направил, че така се ядоса, дори и не я заболя..много. Е, не че мен ме заболя от шамарите, които ми удари, но не обичах жена да ме удря. Е, не обичах никой да ме удря, но когато се биех с мъж поне можех да му ударя няколко юмрука в лицето, не бях чак такъв изрод, че да удрям жените така, макар че ми се е случвало.
- Добре съжалявам за това.. - казах преди да се усетя. Защо ли изобщо ми пукаше?!
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:38 pm

Ахнах от..изумление. Той да ми се извини..Боже
- Ти сериозно ли? - казах и затворих вратата. Седнах до него.
- Всъщност какво искаш от мен? - обърнах се и го попитах. Е да всеки мъж ще се радва да види гола жена. Без да искам го целунах...съвсем забравих какво стана между нас..отдръпнах се.
- Извинявай, аз просто..не исках..тоест исках - съвсем оплетох езика си...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:58 pm

Тя ме целуна, учудих се. Това същата Джен ли беше, която ми се развика и ме удари цели два пъти?
- Извиняваш ми се, че си ме целунала? - казах. Не знам какво ми стана, дръпнах я към себе си и започнах да я целувам. Тя отвръщаше на целувките ми, бутнах я, така че да легне на леглото, озовах се върху нея и започнах да я целувам..отново.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:08 pm

- Деймън..мислиш ли, че е правилно..та ние се познаваме едва от днес. - казах му. Той спря с целувките...всъщност, не че исках да съм с него - напротив. Както и да е отново започнах да го целувам. След малко въпросът отново завладя ума ми..
- Деймън, правилно ли е.. - обърнах се отново към него..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:26 pm

Тя попита дали това е правилно..спрях да я целувам за миг, а тя продължи. Отново ми зададе същия въпрос. Е, не знаех дали това за нея е правилно, но за мен определено беше. Познавах я от скоро, но не знам..сякаш не исках само да спя с нея, както обикновено правех с жените. Едва ли приликата й с Катрин имаше нещо общо с това. Не отговорих на въпроса й, по простата причина, че не знаех какво да кажа, продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:39 pm

Той не ми отговори..и продължи да ме целува. Явно за него това е правилно, но за мен едва ли..отдръпнах се.
- Не, не мога..не те познавам много добре ... - казах след малко. Той изгледа странно. Е какво от това. Продължавах да го целувам.
- Хайде после да излезем? - предложих му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:58 pm

Тя ту спираше, ту отново започваше да ме целува. Обърках се, не знаех какво точно иска. Предложи после да излезем.
- Добре. - съгласих се. Май трябваше да си извинявам повече, това определено помагаше. Вместо да ми удари поредния шамар тя ме целуваше. Дръпнах я към себе си и започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:12 pm

Деймън ме дръпна към себе си..и продължи да ме целува. Аз него също. По едно време спрях.
- Хайде по - добре да излезем. - казах и станах от леглото. Деймън се изправи и седна. Аз си вързах косата на кокче и си взех чантата. В нея сложих телефона и пари за всеки случай.
- Хайде.. - казах на Деймън и отключих вратата. Той излезе, а аз го последвах. Всъщност не е толкова зле да съм с него..даже напротив. Нищо, че в началото беше груб. Дано вече да не се държи така.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 3:05 pm

Деймън ме донесе в стаята ми. Сложи ме на леглото и седна до мен. Погледнах го. След малко той каза, че си тръгва. Аз го хванах за ръката.
- И ще ме оставиш в това състояние? - казах му.
- Добре тогава. - казах и взех една бутилка са алкохол. Мисля, че беше водка или уиски. Усилих музиката, въпреки че беше вечер. Изпих половината бутилка на екс, а Деймън стоеше и ме гледаше. Любимата ми песен започна. Аз започнах да правя леки движения. Всъщност е доста топло в стаята. Събух панталонките и тениската. Не възнамерявах да се обличам. Все пак Деймън ме е виждал гола...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 3:27 pm

Джен взе бутилка с алкохол и пусна музика. Съблече си панталонките и тениската. Личеше, че е пияна и да призная това ми харесваше. Трябваше по-често да я водя по барове. Станах от леглото и отидох до нея, започнах да я целувам страстно, докато не остави бутилката на един шкаф. Бутнах я на леглото и се озовах върху нея. Започнах отново да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 3:32 pm

Добре, че бях пияна иначе...е със сигурност Деймън ще си изпати на сутринта, това му е в кърпа вързано. Та..той започна да ме целува и ме бутна на леглото. Отново започна да ме целува. Аз също започнах да го целувам. Вместо да сваля ризата му, аз я скъсах. Точно сега не ми се занимаваше да разкопчавам копчетата едно по едно. Спрях за момент. Станах от леглото и взех бутилката. Сложих я до леглото. Отпих от нея и отново започнах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джен  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Джейни
» Стаята на Изи
» Стаята по съмоосъзнаване
» Стаята на Нели
» Стаята на Натали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Стаите на учениците-
Идете на: