In Magic Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

In Magic Town

Welcome to Magic Town
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Бар "Impulse"
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 09, 2012 11:43 am by Джен Линд

» Аврил Лавинг
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:11 am by Аврил Лавинг

» Станете наши приятели
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:08 am by Constantine

» Търся си някой за РПГ
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 9:14 pm by Teddy Cullen

» Teddy Cullen
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 11:45 pm by Мелиса.

» Лунни фази през 2012 година
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 10:30 pm by Мелиса.

» Смяна на името
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 8:59 pm by Мелиса.

» Sanny Alexa
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 12:22 pm by Бела

» Удари с ръка по клавиатурата
Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 7:01 pm by Вероника

Екип
Ученичка в Академията - Изабел Стаята на Джен  - Page 2 Adriana-lima-small-ipad-wallpaper Директорка и Учителка в Академията - Виктория Даймънд Стаята на Джен  - Page 2 Cheryl-Cole-Blonde-hair Ученичка в Академията - Джен Линд Стаята на Джен  - Page 2 Nina-Dobrev-Pictures-154-150x150 Ученичка в Академията - Бела Линд Стаята на Джен  - Page 2 160 Ученичка в академията- Мелиса. Стаята на Джен  - Page 2 11336433_150x_2982
Music

Music

 

 Стаята на Джен

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 5:09 pm

Тя направо скъса ризата ми, стана от леглото и взе бутилката, отпи от нея и отново започна да ме целува. Бутнах я така, че да легне на леглото. Когато вече бях върху нея продължих да я целувам. Тя ме избута така, че да е върху мен, но аз отново се погрижих да съм върху нея. Тя свали колана ми и тогава ми хрумна една идея.. Взех колана и я завързах с него за леглото.
- Така поне ще стоиш мирно. - доволна усмивка се появи на лицето ми. Отново започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:10 pm

- Не знаеш каква съм нали? - казах му и се засмях. С едно помръдване на дланите колана се скъса...изсмях се по - силно. Той се учуди. Явно не очакваше да съм толкова силна, особено сега като съм пияна. Изправих се и го бутнах взех един от моите колани и го вързах. Взех едно въже, понеже не исках да ми къса и другите колани и вързах краката му.
- Хубаво е нали? - казах и се засмях. Взех хавлията си и отидох в банята. Точно сега имам нужда от един студен душ. Имам доверие на Деймън, да не дойде докато съм под душа.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:31 pm

Само с едно леко помръдване на китката Джен скъса колана ми. Не очаквах да е толкова силна, а и беше пияна. Тя ме върза с въже и колан. Лесно щях да се измъкна, успях да сдържа смеха си докато тя влезе в банята. После бързо се освободих, станах от леглото и тръгнах към банята. Отворих вратата, тя се беше съблякла и се къпеше.
- Да, много е хубаво. - усмихнах се доволно. Каквото и да направех сега на другия ден тя нямаше да помни и това беше най-хубавото.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 7:37 pm

Влязох и се съблякох. Пуснах водата. Беше хладка, е не студена, но колкото да дойда на себе си. Постепенно се чувствах по - добре. Изведнъж видях Деймън. Ужас. Ако бях във ваната щеше да е много по - добре, но аз бях в душ кабинката!! Бързо изключих водата и излязох. Без да искам се подхлъзнах и паднах. Ударих си крака силно. Извиках силно. Доста ме боля.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 8:27 pm

Когато Джен ме видя излезе от душ кабината и се подхлъзна. Падна на плочките в банята и си удари крака. Отидох до нея и й помогнах да се изправи.
- Добре ли си? - казах. Е, може би не трябваше да влизам в банята, но това си ми беше навик. Вдигнах я на ръце и я занесох в стаята. Оставих я на леглото и отидох в банята. Взех една хавлия и се върнах в стаята, подадох я на Джен. Е защо го направих? Винаги се прецаквах..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 9:39 pm

Деймън учудващо ме взе на ръце и ме заведе в спалнята. Даде ми и хавлия. Буквално останах с отворена уста.
- Боже това не си ти! - казах учудено. Казах и опитах да се изправя. Но не успах и залитнах. Е вече не бях пияна..много. Е не беше като преди 30 мин. да не знам какво да правя. Надявам се този мой крак да ми мине по - бързо.
- Деймън аз трябва да лягам. Утре сме на училище не забравяй. Може да останеш тази нощ тук, ако нямаш къде да отидеш. - казах и оправих завивката на леглото си. Седнах на леглото и го загледах.
- Хайде, ако идваш,,идвай, ако не лека нощ. - казах и бързах да заспя. Доста ми се спеше. И се надявам крака утре да ми е минал..е поне малко. Колкото да отида на училище.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:40 pm

Седнах на леглото, до Джен, която след няколко минути легна на леглото и заспа. Не знам какво ми ставаше, когато бях с нея не бях себе си, държех се странно-различно и не знам какво още. Легнах на другия край на леглото. Всъщност се учудих, че ми предложи да остана в стаята й, сигурно защото беше пияна, едва ли щеше да го направи ако не беше пила алкохол. След няколко минути "размишление" неусетно заспах, да призная бях доста уморен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:48 pm

Сутринта алармата на телефона ми звънна рано. Към 5 часа. Обичах да се излежавам в леглото, за това алармата ме буди толкова рано. Светнах нощната си лампа, защото все още слънцето не беше изгряло. И кого да видя..Деймън. Избутах го от леглото и той падна на земята...
- Какво правиш тук..защо си в леглото ми..нищо не сме правили нали..? - попитах след малко като прекъснах крясъците си...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 10:55 pm

Тя ме избута от леглото, като преди това алармата ме събудиха. Нима тя ставаше в 5 часа сутринта?! Станах от пода.
- Не смяташ ли, че е малко невъзпитано първо да ми предложиш да остана в стаята ти и после да ме буташ така от леглото? - долна усмивка се появи на лицето ми. Както предположих тя не помнеше нищо от снощи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:00 pm

- Мислиш, ли че някога ще предложа на някой, когото познавам от 1 ден да пренощува в стаята ми..хм ако мислиш, че бих сгрешил си.. - казах му и взех дрехи, за да се преоблека. Съблякох пижамата си, като съвсем забравих, че Деймън е тук..като го видях леко се изчервих. Все пак той обича такива гледа такива гледки. Веднага облякох хавлията си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:29 pm

Засмях се.
- И защо не? Да не би да съм някой сериен убиец? - седнах на леглото, прозявайки се. Не бях свикнал да ставам толкова рано..трябваха ми поне още пет часа, за да се наспя. Толкова ми се спеше, че дори и не обърнах внимание на това, че тя се съблича. Джен се приближи към мен и ме целуна. Джен Линд ме целуна? По-скоро очаквах да ми удари още един шамар, но не и да ме целуне..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin
Admin
Джен Линд


Брой мнения : 88
Join date : 07.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:33 pm

- Добре, сега разсъни ли се? - попитах го..изглеждаше все още не..целунах още веднъж колкото и мъчително да беше. Никакъв резултат или поне така изглеждаше..добре извадих една къса рокличка. Съблякох сутиена си и облякох бавно роклята си..Деймън гледаше със зяпнали очи..точно това е целта ми.
- Събуди ли се сега? - попитах го. Докато обличах неудобната рокля.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Vampire
Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 61
Join date : 08.09.2011

Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 11:09 am

Тя ме целуна още веднъж, а след това си свали сутиена и взе една рокля, обличаше я бавно. Пита ме дали вече съм се събудил, е..мен по принцип нищо не може да ме разсъни, но когато става въпрос за голо момиче..
- Ъхъ. - казах докато я зяпах. Джен искаше да отидем в някой парк. Е, на мен и тук ми беше добре, но.. Станах от леглото и излязохме от стаята, тръгнахме към парка, като и помагах да върви.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Джен  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джен    Стаята на Джен  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Джейни
» Стаята на Изи
» Стаята по съмоосъзнаване
» Стаята на Нели
» Стаята на Натали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
In Magic Town :: Академията за преминаващите през тъканта на световете :: Стаите на учениците-
Идете на: